Avcılar’da Atatürk Anıtı’na hain saldırı!

İstanbul Avcılar'da Atatürk Anıtı'na yapılan çirkin saldırı çevredeki vatandaşların tepkisini çekti. Elindeki baltayla anıta vurarak zarar veren 27 yaşındaki bir kişi, polis tarafından yakalandı. Avcılar Kaymakamlığı da olayla ilgili açıklama yaptı.

featured

Avcılar Merkez Mahallesi’nde Namık Kemal ile Marmara Caddesi’nin kesişimindeki Atatürk Anıtı’na saat 17.00 sıralarında alçak bir saldırı yapıldı.

KAİDEYE BALTAYLA VURDU

İddiaya göre, M.H.T., elindeki baltayla anıtın kaidesine birkaç defa vurarak, zarar verdi. Ardından baltayı anıta doğru fırlatan M.H.T., bölgede bulunan polis ekibi tarafından gözaltına alındı.

KAYMAKAMLIK AÇIKLAMA YAPTI

Avcılar Kaymakamlığı tarafından olaya ilişkin yapılan açıklamada, “Atatürk Anıtı’na zarar veren M.H.T. adlı şüpheli şahıs, olay yerinde güvenlik görevlilerimizce yakalanmıştır. Şüpheli hakkında adli ve idari işlem başlatılmıştır” denildi. Soruşturmaya devam ediliyor.

Avcılar’da Atatürk Anıtı’na hain saldırı!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 ay önce

    Bu cehalet ve bu nefret, veryansintv.com’da geçenlerde “Ters Dip Dalgası” başlıklı çok isabetli bir makale kaleme alan Yavuz Aloğan’ın, dikkati çekmeye çalıştığı “gerici, cumhuriyet ve Atatürk düşmanı, laiklik ve toplumsal ilerleme ve gelişme karşıtı ters dip dalgasının” beklenen bir tezahürüdür!!! 🔥 Bundan sonra olacaklara da şaşırmamak gerekir, zira ülkedeki muhalefet kanadı dahi bu gerici dalgaya alabildiğine destek vermektedir!!!

  2. 3 ay önce

    zatı muhteremın muhakkak aklından zoru vardır. savcılık sorusturması sonucu boyle cıkacak. ne beklıyorsunuz kı

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!