Ayşe Ateş: Kapılar arkasında cinayetim planlanıyor

Silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, kendisinin de ölüm tehdidi altında olduğunu söyleyerek ''Konuşulmaya başlanmış. İçişleri Bakanlığı’na koruma başvurusunda bulundum. Ayşe Ateş'i de öldürecekler haberiniz olsun” dedi.

featured

Ankara’da uğradığın silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, Fatih Altaylı’nın programına konuk oldu.

Ayşe Ateş eşinin öldürülmesiyle ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bilgisinin bulunup bulunmadığına dair açıklamalarda bulundu.

Ateş açıklamasında ”Olaydan hemen önce Sinan yine bir girişimde bulundu. Devlet Bahçeli’yi aradı. Tabi ki özel kalemi Murat Çeliker ‘Git seni abin kurtarsın’ deyip telefonu suratına kapattı. Abisi de İsmet Büyükataman da bütün bu cinayet hazırlıkları yapılırken hiçbir girişimde bulunmadı” ifadelerini kullandı.

‘BAHÇELİ’YE DOĞRU AKTARILMADI”

Cinayet işlenmeden önce MHP içerisinde herkesin bildiğini söyleyen Ataş ”Bütün MHP biliyordu ama Devlet Bahçeli’ye doğru aktarılmadı. Şöyle iddialar vardı Devlet Bahçeli’yi koruyor mu kolluyor mu diye. Hayır Devlet Bahçeli kimseyi öldürtmez. Bu Devlet Bahçeli’nin tarzı değildir. Cinayet emrini Bahçeli’nin verdiğine, beni buna kimse ikna edemez. Ancak bu cinayetin işleneceğini herkes biliyordu. Yanlarında bu cinayetin organizasyonu yapılırken seslerini çıkarmadılar. Ne için koltuklarının bekası için” ifadelerini kullandı.

”BENİ DE ÖLDÜRECEKLER”

Ayşe Ateş, kendisinin de ölüm tehdidi altında olduğunu söyleyerek “Kapılar arkasında Ayşe Ateş cinayeti planlanıyor. Konuşulmaya başlanmış. İçişleri Bakanlığı’na koruma başvurusunda bulundum. Ayşe Ateş’i de öldürecekler haberiniz olsun” dedi.

Ayşe Ateş: Kapılar arkasında cinayetim planlanıyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Cinayetler, çeteler, görevliler, siyasiler… Kötü bir koku yayılıyor, her tarafı sarıyor. Koku; çürümenin kokusu.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!