Azılı FETÖ’cü MSB’yi nasıl trolledi?

featured

Azılı FETÖ’cülerden eski Deniz Kurmay Albay Hüseyin Demirtaş’ın Milli Savunma Bakanlığına gönderdiği suç duyurusu ve beraberindeki yüzlerce belgenin soruşturulması için Genelkurmay Başkanlığı ve kuvvet komutanlıklarına gönderildiği öğrenildi. Demirtaş’ın suçladığı isimler arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan da bulunuyor.

ERDEM ATAY / Veryansın Tv

Milli Savunma Bakanlığında olmayacak denilen şey oldu! FETÖ’nün önde gelen firari teröristi Hüseyin Demirtaş’ın faksla gönderdiği suç duyurusu dilekçesi dikkate alındı. Dilekçede Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Adalet Bakanı, Milli Savunma Bakanı, İçişleri Bakanı, Dışişleri Bakanı, Genelkurmay Başkanı, Kara-Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanları suçlandı. FETÖMETRE’nin uygulanması ve uygulatılmasının soykırım suçu olduğu iddia edilen dilekçede, FETÖ’ye karşı mücadelede uygulanan yöntemler eleştirildi, uygulayıcılar hakkında soruşturma açılması istendi.

DOSYAYA BAKMADILAR MI?

FETÖ’nün en azılı firari teröristlerinden biri olan Demirtaş’ın bu dilekçesi, nasıl olduysa MSB’de birileri tarafından dikkate alındı ve araştırma-soruşturma için, içinde yüzlerce belgenin olduğu belirtilen kalın bir dosya Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarına gönderildi. Gönderen kişilerin, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı başsuçlu ilan eden dosyayı okumadan gönderdikleri sanılıyor. Her ne olursa olsun bu dosyanın okunmadan iletilmesinin bile kabul edilemez olduğu da belirtiliyor.
Dosyanın Genelkurmay ve Kuvvet Komutanlıklarına gelmesinin ardından hemen müdahale edildiği ve herhangi bir işlem yapılmadığı da gelen bilgiler arasında.
Hüseyin Demirtaş’ın, daha önce de söz konusu belgeli dosyaları savcılıklara, MSB ve Cumhurbaşkanlığına defalarca gönderdiği öğrenildi.

FETÖMETRE’DEN RAHATSIZLAR

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminden sonra yurt dışına firar eden eski askerler, örgüte karşı mücadele veren isimleri sosyal medya üzerinden sürekli hedef alıyor. Firari askerlerin hedefindeki isimlerin başında ise Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki (DKK) kripto örgüt mensuplarını deşifre eden “FETÖMETRE sistemini” geliştiren DKK Kurmay Başkanı Tümamiral Cihat Yaycı ve ekibi geliyor.

FETÖ’YE KARŞI DURAN ASKERLERİ HEDEF ALIYORLAR

Hüseyin Demirtaş önderliğinde bu terörist eski askerler, sosyal medya hesapları üzerinden Yaycı ve ekibindekilerin konum bilgileri ve uydudan çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak tehditte bulunmuşlardı. Aynı teröristler, kendilerine karşı gördükleri bu askerlerin eş ve çocuklarının cep telefon numaraları ile özel yaşama ilişkin bilgilerini bile paylaşmışlardı.
Bükreş Silahlı Kuvvetler Ataşeliğinde görevinden alındıktan sonra meslekten ihraç edilen Demirtaş, “Silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan yargılaması devam ederken yurt dışına kaçmıştı.
Demirtaş’ın FETÖ mensubu olduğu, örgütün amaçları doğrultusunda hareket ettiğine dair birçok itirafçı beyanı bulunuyor.

Azılı FETÖ’cü MSB’yi nasıl trolledi?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Helal be albay biz yapamadık, sen yapmışsın.Mallari iyi yemlemissin be :)))))

  2. 20 Şubat 2020, 12:51

    Bu terörist kurmay albay kaç kişiyi öldürdü, kaç kişiyi yaraladı? Kime hangi silahlı saldırı emrini verdi? 15 Temmuzda neredeydi? Bu haberi yapan arkadaşlar darbe gecesi donanmada yaşanan olaylara ne kadar hakim ve bu sorulara cevap verebilecek ahlaki düzeye sahipler mi?

  3. 6 Aralık 2019, 13:48

    Hiç demiyorlar bi fetocular.hucre yapılanmanın tezgah ekiplerimiz hırsız ekiplerimiz kod isimlerin iş var.bizi başka türlü nasıl cozerler diye

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!