Aziz Yıldırım hakkındaki sözleri gündem olmuştu: Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi…

Fenerbahçe'de 3. kez başkanlığa seçilen Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, "Aziz Yıldırım, Ali Koç ile canlı yayına çıksın 'Ben hiçbir şey bilmiyorum' diyeceğim" sözleri hakkında açıklama yaptı.

featured

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım ile seçim yarışına giren Ali Koç, 3. kez başkanlık koltuğuna oturdu. Koç’un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım ile ilgili gündem olan sözleriyle ilgili açıklama yaptı.

Lider Haber kanalında Telegol programına konuşan Acun Ilıcalı, o sözleri Aziz Yıldırım’ı yayına çıkması için tahrik ve teşvik etmek için söylediğini belirtip şu ifadeleri kullandı:

“Her zamanki gibi her laftan başka bir şey çıkarmaya çalışanlar buradan da ‘Ben bir şey bilmiyorum” cümlesini almaya çalıştılar. Aslında benim oradaki amacım Sayın Yıldırım’ı canlı yayına çıkarmaktı. Birisine ‘Sen bunu yaparsan ben bir şey bilmiyorum’ demek onu yapmaya tahrik etmektir. Benim amacım orada Sayın Yıldırım’ı Ali Koç ile teke tek konuşmaya çıkmak için açıkçası tahrik ve teşvik etmekti. Amacımıza ulaştığımız için de çok mutluyuz. İki başkanın buluşması da bence gayet iyi oldu.”

Acun Ilıcalı, TV100’de katıldığı yayında “Aziz Yıldırım, Ali Koç ile canlı yayına çıksın, ‘Ben hiçbir şey bilmiyorum’ diyeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Aziz Yıldırım hakkındaki sözleri gündem olmuştu: Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!