Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’un ‘FETÖ’ sözlerine yanıt

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un "Aziz Başkanın, örgüt lideri ile ilgili daha çelişkili açıklamaları da var 2013'ten sonra. Benim çizgim aynı, yanlış olur, doğru olur, benim çizgim aynı” sözlerine yanıt verdi. Yıldırım, "Benden FETÖ'cü çıkmaz. Benden Atatürkçü, ülkesini seven, laik bir Fenerbahçeli olur başka bir şey olmaz." dedi.

featured

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün kulüp üyeleriyle bir araya geldiği toplantıda Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım için, “Aziz Başkanın örgüt lideriyle ilgili de çelişkili açıklamaları var 2013’ten sonra. Benim çizgim hep aynı. Böyle gidip gelmiyorum. Bizim bir çizgimiz var. Aziz Başkan, cumhuriyet değerlerine son derece önem veren biri… Biz de onun tornasından geçtik. Fenerbahçe’nin de zaten DNA’sında bu konularda duruşu var. Ne yazık ki zaman içinde bizim bu duruşumuz siyasete çekildi. Çünkü cumhuriyet değerleri bir siyasi malzeme haline geldi. Bize göre değil.” demişti.

thumbnail
İlişkili Haber
Ali Koç’tan ‘Aziz Yıldırım’ mesajı: Örgüt lideri hakkında çelişkili açıklamaları var

AZİZ YILDIRIM’DAN YANIT

Aziz Yıldırım, bir açıklama yaparak  Ali Koç’un dünkü sözlerine yanıt verdi.

Aziz Yıldırım, “Şimdi benim FETÖ’cü olduğumu ima ediyorlar. Benden FETÖ’cü çıkmaz. Benden Atatürkçü, ülkesini seven, laik bir Fenerbahçeli olur başka bir şey olmaz. Benim hakkımda böyle söylemlerde bulunup kızdırmaya çalışıyorlar. Ama biz işimize bakacağız. Yapmamız gereken çok iş var.” dedi.

MOURINHO AÇIKLAMASI

Jose Mourinho ile görüşeceğini söyleyen Yıldırım, “Bu hafta sonu Londra’ya gideceğim ve Mourinho’yu buraya getireceğim. Para sorunumuz yok. Jose Mourinho kimi isterse alacağız. Tarih ikincileri yazmaz, şampiyonları yazar. Onun için şampiyon olacağız ve tarih bizi yazacak. İkinciler söylenir ama geçer gider. Galatasaray camiası bizim başkanımıza küfürlü konuşuyor. Bunun bedelini çok kötü ödetiriz, haberleri olsun.” ifadelerini kullandı.

 

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’un ‘FETÖ’ sözlerine yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 29 Mayıs 2024, 08:13

    Futbol çarkının nadide dişlileri. Milyonların döndüğü bu sektörün çiçekleri. Bu ve bunun gibi para babalarına, iki lafı bir araya getiremeyen ama futbol oynayabildiği için yere göğe sığdırılamayan futbolculara, bu sisteme uyuşturucu bağımlısı gibi kendini kaptırmış, maç günü gözü hiçbir şey görmeyen, futbolcuların transfer gündemini ve tarihini kendi ülkesininkinden çok çok çok daha iyi bilen sünger beyinli insanlara, kendisininkinden farklı bir takımı desteklediği için ona vatan haini gibi davranan beyinsizlere, hepinize Allah selamet versin. Amin.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!