Bahçeli’den ‘erken seçim’ ve ‘Külliye’deki CHP’li’ açıklaması

featured

MHP Genel Başkanı Bahçeli, ‘Görüşümüz nettir. Milletvekili Genel Seçimleri zamanında, yani 2023 yılının Haziran ayında yapılmalıdır’ dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli erken seçim tartışmasına ilişkin açıklama yaptı:

Bahçeli’nin açıklaması şöyle:

‘SEÇİM ZAMANINDA OLMALI’

Görüşümüz nettir. Milletvekili Genel Seçimleri zamanında, yani 2023 yılının Haziran ayında yapılmalıdır. CHP, HDP, İP, SP Türkiye’yi belirsizliğe çekmeye çalışıyor. Bu çevrelere fırsat verilmeyecektir. Bundan tavizimiz düşünülemeyecektir.

‘SAKAT BİR TAVIR’

Yegane hedef 2023 hedeflerini yakalamak olmalıdır. 2023’e kadar Türkiye’nin kararlı tutumu sürecektir. Kimse havanda su dövmesin, boşa sallayıp dolu almaya çalışmasın. Bu sakat bir tavırdır. Dibi görünmeyen kuyudan su içmemiz mümkün değildir.

‘CHP GENEL BAŞKANI MİLLİ GÜVENLİĞE TEHDİT’

Siyasi süreç tehlikeli kaymalar yaşıyor. Kutuplaşmaya çekiliyor. CHP Genel Başkanı zırvada rekor kırmıştır. Milli Güvenliğe tehdit duruma gelmiştir. Türkiye’de can ve mal güvenliği olmadığı gibi ifadelerle yoldan çıkmıştır. ” dedi.

KÜLLİYE’DEKİ CHP’Lİ TARTIŞMASI

Cumhurbaşkanı üzerinden alevlendirilmek istenen tartışmalar CHP’deki hesaplaşmanın, Kılıçdaroğlu’na alternatif oluşturma çabasının deşifre ve delaletidir.

Bahçeli’den ‘erken seçim’ ve ‘Külliye’deki CHP’li’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!