Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na festival tepkisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anadolu Kültür ve Sanat Festivalinde konuştu. Kılıçdaroğlu'nun, iptal edilen festivallere ilişkin açıklamasını değerlendiren Bahçeli, "Kılıçdaroğlu'nun, festivalden fitne çıkarması sorumsuzluktur" dedi.

featured

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Etimesgut’taki Anadolu Kültür ve Sanat Festivalinde konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, iptal edilen festivallere ilişkin açıklamasını değerlendiren Bahçeli, “Kılıçdaroğlu’nun, festivalden fitne çıkarması sorumsuzluktur” dedi.

Bahçeli’nin açıklamalarından önemli satır başları şu şekilde:

Kılıçdaroğlu’nun festivalden fitne çıkarması büyük sorumsuzluktur.

Etimesgut Belediyemiz, çalışıyor, ilçemizi büyütüyor. Gece gündüz çalışıyor. Her başarının ardından dua, emek, stratejik düşünce vardır.

Türkiye sevdalıyız, sorumluklarımızı biliyoruz.

Ahiliğin ahlaki ve felsefi ilkeleri vardı. Kardeşliği baz ve esas alıyordu. Ahi Evran, ahiliğin edeplerini Anadolu’ya yaymıştı. Etimesgut’a bakınca ahiliğin derin kararlılığını, göz kamaştıran mirasını görüyoruz. Etimesgut sağlam duruşun, vicdanlı duruşun, demokratik gelişmişliğin kentidir. MHP’nin belediyecilikten anladığı da budur. Biz, aynı şekilde Etimesgut’a hizmetle mükellefimiz.

MHP, milletimizin her ferdini bir ve eşit gören, fıtrat olgunluğuna sahiptir. Kibir bize yabancıdır, ayıplamak, dışlamak tenezzül etmeyeceğimiz yanlışlardır. Bizim nezdimizde herkes eşittir, Türkiye’dir. Bizim belediyecilik vizyonumuz, al bayrağın altında olmaktan gurur duyan herkesi korur. Etimesgut’un geleceğin zirvesine taşınması hedeftir.

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na festival tepkisi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!