Bahçeli’nin danışmanı sokak röportajına kızdı: Hesabını ağır ödeyecek

Türkiye'de gazetecilere yönelik saldırıların ardı arkası kesilmezken Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı, sokak röportajı yapan kişiyi hedef gösterdi.

featured

Kurucusu ve Genel Koordinatörü olduğu Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Limited Şirketi ile MHP’nin toplantılarının organizasyonunu yapan ve bir süredir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanlığını yapan Eyyup Yıldız, sosyal medya üzerinden Bahçeli ile ilgili sokak röportajı yapan bir Youtube kanalını hedef aldı.

Ebru Uzun Oruç’un MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi sorduğu röportajlarda vatandaşlar ağırlıklı olarak Bahçeli’nin siyaseti bırakmasını istedi.

Oruç, o söyleşiden kısa bir bölümü “Sen sorduk serimizde MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’yi sorduk” şeklinde paylaştı.

MHP’li Yıldız ise Oruç’a hakaret ederek “Seni sokağa bırakan ağa babaların bilir bizi bir bayanı sokağa atıp eline mikrofon verip gezdirenler hesabını ağır ödeyecek.” diye yazdı.

Bahçeli’nin danışmanı sokak röportajına kızdı: Hesabını ağır ödeyecek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

12 Yorum

 1. 2 ay önce

  Yaptığından para ve menfaat kazanmasan bir dakika duramazsın orada. Ondan sonra da dava adamı gecinirsiniz. Bir de tehdit nedir, ne yapacaksin öldürecek misin, insanların ekmeği ile mi oynayacaksın. Allah zulmünüzu arttırsın. Yarına çıkacağımızin garantisi yok.

 2. 2 ay önce

  Kadına Kadın diyemiyen mahluklar ile ne yapabiliriz?

 3. 2 ay önce

  Cumhuriyetin kazanımlarına göre herkes eşittir. Anayasada da belirtilen eleştiri hakkını kullanarak, düşüncelerini paylaşabilir.
  Halka hesap vermesi gerekenler, bunları bilmeyen ya da umursamayanlardır.

 4. 2 ay önce

  şimdiden hastane yolu göründü ben şimdiden söyleyim! güya memleket sevdalıları ne zaman o mübarek ağızlarını açsalar acil servis dolup taşıyor.

  Cevapla
 5. 2 ay önce

  Bahçeli siyaset yapabiliyor mu, düşünce özgürlüğü diye bir şey vardı. Bu kadının ağa babası var ise, Hasan Tolga’yı hapise atanların arkasında ki ağa baba kim

 6. 2 ay önce

  ya bunlar nerede yetısmısler. asıp kesmek dovmekten baska bır seyden anladıkları yok.

 7. 2 ay önce

  Mafya bu kadar sesini yükseltip açıktan tehdit edememeli

 8. 2 ay önce

  Ülkücü görünümlü yobazlar…

 9. 2 ay önce

  Bu kadının röportaj yapma şeklini sevmiyorum. Röportaj yapan kişi yorum yapmaz bunu seyirciye bırakır. Ancak gelgelelim bu faşist tiplerin zihniyeti hiç değişmez. Denir ya huylu huyundan vazgeçmez diye işte bu faşistlerde faşiştliklerinden asla vazgeçmez. Dervişin fikri neyse zikri de odur.

  Cevapla
  • 2 ay önce

   hadi ordan, ROK gibi gazeteci lazim gelir size. Dervis gelirmis de bilmem ne yaparmis diye bir de ornek vermis. Heyhat.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!