Bahçeli’ye, Hitler’in ‘Atatürk’ montajlı fotoğrafı hediye edildi

Manisa İl Başkanlığına atanan Cüneyt Tosuner'in MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye hediye ettiği Atatürk posterindeki 'Hitler' ayrıntısı gündem oldu. 

featured

Geçen ay geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner’in yerine Cüneyt Tosuner atandı. Tosuner, yaptığı açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin takdiri ve Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın bildirimiyle MHP Manisa İl Başkanı olarak atandığını duyurdu.

Tosuner, duyurusunu kendi sosyal medya hesabından paylaşırken Bahçeli’yi makamında ziyaret ettiği andan bir fotoğrafa da yer verdi. Fotoğrafta Tosuner’in Bahçeli’ye çerçeveli bir Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafı hediye ettiği görüldü.

Ancak tablo dikkatli incelendiğinde Atatürk’ün tablodaki fotoğrafa montajlanmış olduğu anlaşıldı. Üstelik fotoğrafın aslında Adolf Hitler’e ait olduğu ortaya çıktı. Tosuner, daha sonra bu ana ait kareyi profil fotoğrafı haline de getirdi.

İşte fotoğrafın aslı:

Bahçeli’ye, Hitler’in ‘Atatürk’ montajlı fotoğrafı hediye edildi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 1 ay önce

  Hayatınız çalma çırpma.

 2. 1 ay önce

  Sübliminal İşler Dairesi yine gece gündüz sağlı sollu çalışıyor, hiçbir boşluk bırakmamacasına. Yalnız korkarım bir pürüzle karşı karşıyalar–Partiler-üstü erk’in kimlerden oluştuğunu ve bütün bu kişilerin neyin peşinde olduğunu kabak gibi görenler dairesi de gün geçtikçe genişlemekte…

 3. 1 ay önce

  Yaptığınız hiç bir İŞ emek harcanmış, göz nuru dökülmüş, yürekten gelen bir içtenlikle değil, ki…
  Sizin ne vatan sevdanız, ne de imanınız, ne de Türk kültürüne, Türk gençliğine saygınız inandırıcı değil.
  Ve hiç utanmıyorsunuz.
  Ama biz sizin yerinize çok utanıyoruz.

 4. 1 ay önce

  Bula bula bu serefsizin resmini mi bulmuslar Atatürkün resmini koymak icin? Koysalarmis ya köpegin yerine kendi resimlerini. Bunlarin Atatürk düsmani olduklari gün gibi ortada. Nasil ki chp sahte Atatürkcü bunlarda chp ile ayni kafada.

 5. 1 ay önce

  Ataturk’u mekapeli yapmaya calisirken kendilerini scooby doo yapmislar. Haberdeki fotografi alip cerceveletip, bir yere asarlar artik. Bilge Bey hazretleri.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!