Bakan Kirişci, yardım isteyen vatandaşı aşağılamaya çalıştı: Sen daha adını söyleyemiyorsun

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Osmaniye'de gerçekleştirdiği ziyarette yanına gelen bir vatandaşa şaşkınlık yaratan bir tepkiyle yanıt verdi. Erbaş, Sulama konusundaki sorunlarını anlatan ve o esnada heyecanlanan vatandaşa, "Sen daha adını söyleyemiyorsun. Bir de dedemden kaldı bilmem ne" seklinde seslendi.

featured

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Osmaniye’de; Akdeniz Kahramanmaraşlılar Federasyonu’nu ziyaret etti. İbrahim Kalencik isimli vatandaş, ziyaret sırasında Bakan Kirişci’nin yanına giderek yaşadıkları bir sorunu anlattı.

‘DAHA ADINI BİLE SÖYLEYEMİYORSUN’

Kalencik; “Sayın Bakanım, Düziçi’nin sulamasıyla ilgili… Dedemden kalan bir su var orada. Ben çocukluğumda iyi hatırlıyorum. Bu göletimiz ne olacak? Biz yanıyoruz. Gölet mi, baraj mı?” dedi. Bakan Vahit Kirişci ise, “Daha adını bile söyleyemiyorsun… Bir de dedemden kaldı bilmem ne” sözleriyle karşılık verdi.

Bunun üzerine adını söyleyen vatandaş Kirişci’ye, “Ben İbrahim Kalencik. Amcanın kayını, Ökkeş amcanın kayını. Eski köy işletmelerinin şefi, Düziçi zabıta müdürü, çiftçi. Ufak da olsa çiftçi. Yardımınızı bekliyoruz” dedi.

Bakan Kirişci, yardım isteyen vatandaşı aşağılamaya çalıştı: Sen daha adını söyleyemiyorsun

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

  1. 2 ay önce

    Sen daha insan değilsin!

  2. 2 ay önce

    Şanslı yine, ananı da al git dememiş. Ben olsam derdim, üstüne bir de şahıs alkolluydu diye açıklama yapardım. Sonra tekme atıp ayağıma çürük raporu falan alırdım ve seçimlerde partim o köyden birinci çıkardı. Bakan işi bilmiyor.

  3. 2 ay önce

    Iyi takla aç falan dememiş bari.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!