Bakan Nebati’den ‘Güldür Güldür’ skeci yorumu

Güldür Güldür Show'un fragmanını yayınladığı merakla beklenen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati skeci yayınlandı. Bakan Nebati, skeci paylaşarak "Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim " yorumunu yaptı.

featured
service

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür adlı komedi programının ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu olan Nureddin Nebati skeci dün yayınlandı.

Skeçte Aziz Aslan’ın canlandırdığı Bakan Nebati’nin, kendisine sorulan sorulara “Bankacılık sektörü ilgi alanım, iki tane kredi kartım var benim ya!”, “Türk Lirası daha fazla değer kaybedemez, dibini gördü. Durdu burada”, “Geçen sene 400 liraya doluyordu otomobil depom, şimdi 1200 liraya doluyor” gibi cevaplar vermesi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

BAKAN NEBATİ’DEN SKEÇ YORUMU

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Twitter hesabından skece yanıt vererek, “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” ifadelerini kullandı.

Hakkındaki skeci paylaşan Bakan Nureddin Nebati’ye Güldür Güldür’den “Mizaha yaklaşımınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki skece bekleriz” diyerek davet geldi.

Bunun üzerine Bakan Nebati teklifi kabul ederek “Elbette, memnuniyetle. İlk fırsatta geleceğim inşallah” dedi.

Bakan Nebati’den ‘Güldür Güldür’ skeci yorumu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 17 saat önce

    Umıt ozdag bunlara bıle nasıl sıyasetcı olunur ogretıyor. Ancak bu kendıne soylenen elestırılerın saka esprı oldugunu sanmıs :) SAYIN BAKAN BUNLAR ESPRI YAPMIYORLAR GERCEKLERI SOYLUYORLAR VE BIZ SEYIRCILER DE BU GERCEKLERE GULUYORUZ. anlayamamis bu espriyi :)

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!