Soylu duyurdu… Terörist cenazesine katılmak isteyen vekile izin verilmedi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ta gerçekleştirilen Eren Abluka-5 Operasyonu'nda etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin Van'daki cenazesine HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan'ın katılmak istediğini ancak izin verilmediğini açıkladı.

featured

Bakan Soylu, Twitter hesabından açıklama yaptı. Soylu, “Eren Abluka-5’te, etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin Van’daki cenazesine HDPKK Van Milletvekili Muazzez Orhan, HDPDBP İl Başkanları katılmak istemiş, aile dışındakilere izin verilmemiştir. HDPKK milletvekili ile kol kola olanlara, HDP’yi masanın altına saklayanlara duyurulur” ifadelerini kullandı.

Soylu duyurdu… Terörist cenazesine katılmak isteyen vekile izin verilmedi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 2 ay önce

    Ama hala bu haini milletvekili olarak tutabiliyorsunuz? Bunların Gazi Meclis’e baştan zaten girememesi gerek. Bu durum tüm şehit ailelerini ve bizleri yürekten yaralıyor.

  2. 2 ay önce

    Iyi de bu köpeklere neden cenaze töreni düzenliyorsunuz ki?? Atin köpeklere lesini yesinler.

  3. 2 ay önce

    Terör ve teröristlerle ilişkili olanlar hukuk karşısına getirilmeli cezalarını bitirdikten sonra da vatandaşlıktan çıkarılmalıdır! Ayrıca diğer ülkelerde özellikle avrupada kendi devletlerine hainlik yapanların askerlerini sivilleri katleden teröristlerin cenazesini ülkeye kabul ediyorlar mı acaba!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!