Batmanlı öğrenci öğretmenine tavuk hediye etti

Batman’da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğrenciler öğretmenlerine; tandır ekmeği, yoğurt, süt, peynir gibi gıda ürünlerinin yanı sıra tavuk ve saksı çiçeği hediye etti.

featured

Batman’da merkeze bağlı Çevrimova köyünde Çevrimova İlkokulu’nda eğitim alan öğrenciler, Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerine tandır ekmeği, yoğurt, süt, peynir gibi gıda ürünlerinin yanı sıra kümesten getirdikleri tavuk, saksıda çiçek ve patikleri hediye etti.

İlkokul öğretmeni Ayşenur Doğan, meslektaşlarının Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, öğrencilerinin evlerinde hazırladıkları yöresel ürünleri, annelerinin yaptığı el emeği eşyaları hediye olarak getirdiklerini belirtti.

Doğan, “Patikler, tavuklar, yumurtalar, yoğurt ve süt getirdiler. Bunlar bizim için çok güzel hediyeler. Kıymetli velilerime ve değerli öğrencilerime çok teşekkür ederim.” dedi.

Öğrenciler de öğretmenlerinin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Batmanlı öğrenci öğretmenine tavuk hediye etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 5 gün önce

    Hediyelere bakinca aklima gelen ilk sifat Helal oldu. Herkes kendisinde olani paylasmis. Ne guzel veliler, ne guzel ogretmen.

  2. 5 gün önce

    Ne güzel ve masum hediyeler

  3. 5 gün önce

    Rahmetli Kemal Sunalın “öğretmen” filmini anımsattı bu hareket. Çocukların gözlerini ve bakışlarını görünce insanın içi ısınıyor! Ne kadar güzel öğrencilerimiz var

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!