Bazı partiler hedef göstermişti… Hande Yener, Batman’da konser verdi

featured
service

Şarkıcı Hande Yener, Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamaları için sahneye çıktı. 62 Yıllık kulüp olan Batman Petrolspor, 26 yıl aradan sonra 3. Lig’de şampiyonluk kupasını kaldırdı. Şampiyonluk kutlamalarında ünlü şarkıcı Hande Yener sahne aldı. Binlerce kişinin katıldığı kutlamada Yener, en sevilen şarkılarıyla Batmanlıları coşturdu. Konser öncesi Batman Petrolspor oyuncuları tek tek anons edilerek taraftarlarıyla selamlaştı. Batman Valisi Hulusi Şahin bu sezon gol kıralı olan forvet oyuncusu Aykut Çift’e hediye takdim etti. Sahnede seyircisi önünde bir kez daha şampiyonluk kupasını kaldıran Batman Petrolspor oyuncuları geceye renk kattı. En son 1996-97 futbol sezonunda 3. Lig’de şampiyon olan ve 16 yıldır da 2. Lig’den düşen Petrolspor, uzun yıllar sonra kupa heyecanı yaşadı. Batman Petrolspor, sezonun son maçında rakibi Arnavutköy’ü de devirerek, 74 puanla ligi tamamladı. Açıklamalarda bulunan Batman Valisi Hulusi Şahin, Batman Petrolspor’un 2019 yılında haciz ve icralarla boğuştuğunu ligde ise durumunun çok kötü olduğunu ifade etti.


Şahin, “Tabiri caizse uçan kuşa borcu vardı. Kapısında hacizler, icraların haddi hesabı yoktu ve o kara günlerde bölgesel lige düşme tehlikesi ile karşı karşıya olan 62 yıllık o koca çınar Abdulvahap Akbaş adındaki sessiz kahraman sayesinde bugün buraya geldi. Batman Petrolspora bir sms’i bile fazla görenler Abdulvahap Akbaş’ın emeğini küçümseyemezler. Hadleri de değildir. Biz geçen sene ta Mayıs ayının başında bugünleri planladık. Bu yönetim planladı. Bugün Rabbime hamd olsun ki bu 10 binleri bu meydanda toplayan bu büyük başarıyı elde ettik” diye konuştu.

Batman Valisi Hulusi Şahin, konser sonrası sahnede Hande Yener’e üstünde ismi yazılan 72 numaralı Batman Petrolspor forması ve atkısını hediye etti.
Batman fuar alanında düzenlenen etkinliğe Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, eşi Ebru Şahin, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Batman Petrolspor yönetim üyeleri, teknik heyeti, oyuncuları, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

KONSERE KARŞI KAMPANYA BAŞLATMIŞLARDI

Hande Yener’in Batman’a gidecek olması Batman’da etkin olan Hizbullah uzantısı Hüda-Par’ı rahatsız etmişti. HüdaPar’ın başını çektiği grup konsere karşı kampanya başlatmış, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi, Gelecek Partisi ve yerel basın, ‘Kültürümüze ters, gençlerimize kötü örnek oluyor’ diyerek Hande Yener’i hedef almıştı.

Bazı partiler hedef göstermişti… Hande Yener, Batman’da konser verdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Karşı olanların alayını toplasan, gençlere verdiği neşe, müzikle ruh dinginliği açısından 1 Hande Yener etmez..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!