‘Beğenmedikleri etnik kimlikten turistler baldırı çıplak Almanlardan daha çok para harcıyor’

“İslam tarihi açısından anlamlı olan Sultanahmet Meydanı’na gelip, çimlerimizi çiğnemişler, yayılmışlar, piknik yapmışlar. Bu pespaye ve paçoz dilin Türk televizyonlarından yasaklanması gerek.”

featured

Türkiye’ye gelen “turistlerin etnik kimlikleri üzerinden ırkçılık yapıldığını iddia eden Türkiye yazarı Fuat Uğur, “Biliyor ki beğenmediği etnik kimliklerden turistler, Alman, Fransız, Amerikalı baldırı çıplak turistinden daha fazla para harcıyor” ifadelerini kullandı.

Uğur’un yazısının satır başları şöyle:

“Evet, Türkiye’nin geçmişi karanlık kripto siyasetçilerinden haber sunucularına, yazarlardan çeşitli televizyon yüzlerine kadar hepsi bu yalanların üzerinde tepiniyorlar. Türkiye’ye gelen, her misafir gibi para harcayıp gezen turistlerin etnik kimlikleri üzerinden bile ırkçılığın kitabını yazmaktalar âdeta. Arap, Orta Doğulu, İranlı, Endonezyalı, Afrikalı, Özbek, Kazak turistler ülkemizi kirletiyorlarmış! Bir tanesi çıkmış ekrana, gevşek gevşek, ağzını yaya yaya Alman, Amerikalı, Fransız turist göremediklerinden, Sultanahmet Meydanı’nın istila edildiğinden bahsediyor.

Ramazan Bayramı sabahı özellikle Müslüman turistler doğal olarak turistik ama aynı zamanda İslam tarihi açısından anlamlı olan Sultanahmet Meydanı’na gelip, çimlerimizi çiğnemişler, yayılmışlar, piknik yapmışlar.

Bu pespaye ve paçoz dilin Türk televizyonlarından yasaklanması gerek. Çünkü ırkçılık bir insanlık suçudur.

Sovyetler dağıldıktan sonra Türkiye’ye gelen Rus turistler için de aynı ayrımcı ve pespaye dili kullanmışlardı. O kompleksli kriptolar pekâlâ biliyor ki beğenmediği etnik kimliklerden turistler, Alman, Fransız, Amerikalı baldırı çıplak turistinden daha fazla para harcıyor. Zaten istemediği de bu. Turizm sezonundan beklenti çok yüksek ya, döviz gelmesin ki Türkiye dara düşsün. Kaos çıkarıp bu ülkelerden gelecek turistlerin ayağının Türkiye’den kesilmesini amaçlıyorlar. Türkiye’nin düze çıkması, elinin rahatlaması en korktukları şey.”

‘Beğenmedikleri etnik kimlikten turistler baldırı çıplak Almanlardan daha çok para harcıyor’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 ay önce

  İyi o zaman parayı belli anası içinde çok verirlerse anasını da verir bu hergele.

  Cevapla
 2. 2 ay önce

  Nesi yanlış ulan bu adamın yazdıklarının tv de Atatürk biblosu tokatlayan ilişkileri karışık atlantik milliyetçisi dengesiz almana amarikana ukaraynalıya hayırdır hop kardeş bu ülkenin en seçme yerlerinde işin ne diye sormaz onu geçtim sığınmacı belasını ülkeme dayatan emperyalist batıya abd ye tek laf etmez hasta kitlenizle sürekli batı asyalı halklara saldırıp durursunuz. Fuat sizi çok güzel afişe etmiş ki gocunmuşsunuz.

  • 2 ay önce

   serkan eleman, bana bir baska sahsi cagristiriyorsun evveli zamanda, boyle “misafir” diye bir aktroll parazit vardi. Neyse, hadi bakalim. Gocunmusuz, yedek lastik 🙂

  • 2 ay önce

   Serkan! Veryansın tv okurlarının senın dedıgın gıbı bır seyden gocundugu falan yok. carpıtma yapma. buraya gelmiş başkalarına laf sallıyorsun ancak sen de kendinin ne kadar medeniyet sahibi olduğunu şu sözcüğü kullanarak afişe etmişsin: “ulan”.

 3. 2 ay önce

  Bu şahıs bir de arap diyarın dan Türkiye ye gelenlere bir baksın nasıl ırkçılık yapıyorlar ülke hacı baba tekkesi değil

 4. 2 ay önce

  Sapla saman karışıyor Türk milleti turistlere mi karşı sığınmacılara mı?
  Bilerek saptırıyorlar

 5. 2 ay önce

  fuat uğur sen git arab diyarına.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!