Belediye Başkanı, Kılıçdaroğlu’na ‘sayın cumhurbaşkanım’ dedi!

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Kılıçdaroğlu'nu "Sayın Cumhurbaşkanım" diyerek sahneye çağırdı.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Büyük Taarruz’un 100. Yılında Büyük Balkan Buluşması için Edirne’ye geldi. Programda Kılıçdaroğlu’nun konuşması öncesi konuşma yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kılıçdaroğlu’nu “Sayın Cumhurbaşkanım” ifadesiyle kürsüye davet etmesiyle dikkat çekti ve kısa sürede gündem oldu.

Konuşmasında dikkat çeken ifadeler kullanan Gürkan “O cumhurbaşkanı Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. cumhurbaşkanı olacak. O tarihte Mustafa Kemal’in kurduğu Cumhuriyet’in cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturacak 13. cumhurbaşkanının adı da Kemal Kılıçdaroğlu olacak.” şeklinde konuştu. Konuşmasının sonunda kullandığı bir ifade ise törene adeta damga vurdu. Gürkan, “Sayın cumhurbaşkanım yüksek teşriflerinizle sizi konuşmalarınızı yapmak üzere kürsüye davetimi arz ederim.” sözleriyle Kılıçdaroğlu’nu konuşmasını yapması için kürsüye çağırdı.

Kılıçdaroğlu ise konuşmasına, “Sayın Belediye Başkanımız gayet güzel dokunaklı bir konuşma yaptı.” sözleriyle başladı.

Belediye Başkanı, Kılıçdaroğlu’na ‘sayın cumhurbaşkanım’ dedi!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 ay önce

  Bizim buralarda bir laf vardır, bir şey olmadan ve o işin sırası gelmeden “oldum havasına girenler” için söylenen bir söz, bir deyim vardır: “.ok olmadan kezzeğe (tezek) karışmak…
  Önce .ok olur, olunur; sonra tezek oluşturma aşaması gerçekleşir. Bunlar deli gelin gibi… “Mürşit uçmaz, mürit uçurur…” filminin canlı versiyonu… Bizlere “Kırk katır ya da kırk satırı” layık gören ABD’ye satılmış zihniyetlerin hepsi bu millete layık değil… Kesmeyelim ümidi: “KUL SIKIŞMAYINCA HIZIR YETİŞMEZ.” derler…

 2. 2 ay önce

  Bu seviyede böyle ciddiyetsiz işler…pes doğrusu. Millet sizden icraat bekliyor, siz evcilik oynuyorsunuz. Yazık ki ne yazık.

 3. 2 ay önce

  İki yumurta bir sucukla adam olunmuyor Edirne Bld. Bşk. Recep Gürkan! Sucuklu yumurtayla birbirinizi ağırlarsınız ama Edirne ciğerini de başkalarına yedirirsiniz bu gidişle!..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!