Beşiktaş’tan ‘Türkçe Olimpiyatları’ göndermesi, Galatasaray’dan sert tepki

Galatasaray'dan Rashica'nın transfer videosundaki Türkçe Olimpiyatları görüntüsü nedeniyle Beşiktaş'a sert tepki gösterdi. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Paylaşılan bu videonun altında imzası olan kim varsa, onlardan oynadıkları bu kirli oyunun hesabını soracağız." denildi.

featured

Galatasaray Kulübü, Beşiktaş’ın Milot Rashica transferinde yayımladığı videoyla ilgili açıklama yaparak, “Paylaşılan bu videonun altında imzası olan kim varsa, onlardan oynadıkları bu kirli oyunun hesabını soracağız.” dedi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Bugün Beşiktaş Kulübü tarafından paylaşılan videoda kullanılan görüntüye istinaden devam eden spekülasyonlar üzerine kulübümüz bu açıklamayı ilk ve son defa yapacaktır. Galatasaray Spor Kulübü, bu vatan için canını vermiş kahramanların beşiği olmuş, onlar tarafından kurulmuş bir spor kulübüdür. Cumhuriyet’in aydınlık yüzü Galatasaray’ı direkt ya da dolaylı şekilde bu ülkeye büyük zararlar vermek için uğraşan, kanlı bir terör örgütüyle yan yana göstermeye çalışan her kimse, öncelikle müfteridir. Bir spor kulübünü bu konuların içine sokmaya çalışanların toplumu bölmek ve birbirine düşman etmek için çaba gösteren vatan hainlerinden hiçbir farkı yoktur. Türk sporunun içine rekabeti değil, hainliği sokmaya çalışan her kim olursa onun karşısında biz duracağız. Paylaşılan bu videonun altında imzası olan kim varsa, onlardan oynadıkları bu kirli oyunun hesabını soracağız.”

Siyah-beyazlı ekip, yeni transferi Rashica’nın açıklandığı videoda, 2012 yılında o zamanki adı TT Arena olan stadyumda düzenlenen Türkçe Olimpiyatları’nın görüntülerine yer verildi.

Söz konusu Türkçe Olimpiyatları’na dönemiin Başbakanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da eşi Emine Erdoğan’la birlikte katılmıştı.

Beşiktaş’tan ‘Türkçe Olimpiyatları’ göndermesi, Galatasaray’dan sert tepki

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!