Biden aşığı Memduh Bayraktaroğlu FETÖ adına tehditler savurmuş!

featured

ABD’nin yeni başkanı Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris’e övgüler yağdıran, Sözcü grubuna bağlı Korkusuz gazetesi yazarı Memduh Bayraktaroğlu’nun Fetullah Gülen’i öve öve bitiremediği sözleri ortaya çıktı.

ABD’nin yeni Başkanı Joe Biden’ı övüyor, sözde Ermeni soykırımı üzerinden geçmişte Türkiye düşmanlığını yapan yardımcısı Kamala Harris’i “muhteşem kadın, mükemmel devlet yöneticisi” olarak tanımlıyor. Yeni dönemde adeta Biden’ın Türkiye’yi hedef alacağından seviniyor.

“ABD, Türkiye’yi yönetenleri dikkate almayacak. ABD bölgemizde, sınırımızda devletçikler kuracak, Türkiye destek vermeye mecbur” diyor.

Sosyal medyada son günlerde sıkça paylaşılan bu sözler, Sözcü gazetesi grubuna bağlı Korkusuz gazetesi yazarı Memduh Bayraktaroğlu ait.

Tepki çeken sözleri tartışılırken Bayraktaroğlu’nun 2012’deki yazısını hatırlatan Nedim Şener, “Cezaevinden çıktıktan sonra FETÖ adına beni açık açık tehdit etmişti” dedi.

Şener, söz konusu yazıda Bayraktaroğlu’nun şöyle yazdığını aktardı:

“Hrant Dink cinayetini Gülen hareketine yıkmak için yazmışsın o kitabı. Ama Nedim, ömrünü dinler arası diyaloga harcamış yüreği insan sevgisiyle dolu Fetullah Gülen, ya da sevenlerinin o menfur cinayeti işletmiş ya da işleyenlere göz yumacağına nasıl inanarsın?.. Nefret etikleri Gülen hareketini ve bazı polis müdürlerini karalamak için seni kullananlarla birlik olacaksan seninle mücadele edeceğim.”

Şener, Bayraktaroğlu’nun, Ali Fuat Yılmazer başta olmak üzere FETÖ’cü polis şeflerini korumak için tehditler savurduğunu belirtti.

Biden aşığı Memduh Bayraktaroğlu FETÖ adına tehditler savurmuş!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 2 sene önce

  Memduh Bayraktaroğlu, Atilla Yeşilada, Cüneyt Özdemir vs.vs. bunların hepsi uzun zaman önce Fetö/CIA’ya angaje olmuş durumdalar, ABD.de kampa alınıp eğitim bile verildi bunlara. Çok geriden takip ediyorsunuz olayları, çok geç uyanıyorsunuz. Adamlar bir yıldan fazla süredir sosyal medyada mevzileniyordu, “Sızıntı” idiler şu anda “Çağlayan” oldular gümbür gümbür geliyorlar. Şu anda önemli olan halkın ne kadarını manipüle edebilecekleri.

  Cevapla
 2. Bu doğru mu?

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Yeni neoliberal tenekeler bunlar, o bi kere olur, bu millet bunları artık yemez.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Diyoruz ya RTE nefreti artık ulusal güvenlik sorunu olmaya başladı diye…
  Sırf akp muhalifi diye herkesi adam sananlar o kadar cok ki.
  Bu adamın hep söylediği seydir küçük devletçikler, Kıbrıs’ı vermek, doğu Akdeniz’de teslim olmak, tekrar açılım sacilim yapmak vesaire.. kökten amerikanci bir liberalist
  Adam değişmedi ki 🙂

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Yanarim yanarim da..
  Milletin gözüne sokmak için arkasinaki kitaplikta duran Nutuk’a ve akp muhalifligine bakip bu adami Ataturk’cü sanan salaklara yanarim

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Sozcu taaaa nerelerden karsimiza cikti..Goruyormusun?..Bak su Allahin isine…..!

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  RTE nefreti diye bir olay yok, son gunlerin asil modasi bu oldu. Her yerde RTE nefreti gozunuzu kor etmis benzeri mesajlar veriliyor. Vatanseverlerin tek istegi devletine, milletine, cumhuriyetine bagli, gecmisi ile kavgasiz, durust, mert bir lider. Cark etmeyen, 180 derece donmeyen. Kendi sahsi cikarlarini, milletin cikarlarindan ustun gormeyen. Yapilan hakli elestirileri nefret olarak algilamak ancak kralliklarda olur. Memduh’a gelince, adam “liberal” sonucta, sasilacak birsey yok. Feto sevgisi normal. Ben Omer Halisdemir ne tarafta durduysa, o tarafta duruyorum.

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Yemezler “yorumsuz” yemezler, hadi oradan pensilvanya’ya kadar yolun var.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Sözcü gazetesini muhalif zannedende gram akıl yoktur, ya fetöcüdür, ya gardropçu

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Nedim, burada herkes kendi fikrini belirtiyor. Senin de kendi fikrin olsun, kimseden de birsey yeme, ben de dahil. Veri merkezinden olmuyor bu isler. Haddine mi isine gelmeyeni, zirdeli, sapik, sapkin Feto ile anmak. Ben ahirete inaniyorum, Allah senden bu attigin iftiranin hesabini sorar insallah.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!