Bill Gates: Kovid-19’a yakalandım

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Kovid-19'a yakalandığını açıkladı. Gates, karantinaya girdi.

featured

Koronavirüs salgını ve aşı çalışmalarında adı gündemden düşmeyen Amerikalı milyarder Bill Gates, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını ve hafif semptomlarla geçirdiğini söyledi.

İyileşene kadar kendisini karantinaya aldığını kaydeden Gates, “Aşı olduğum, testlere ve mükemmel tıbbi tedaviye erişebildiğim için şanslıyım” ifadelerini kullandı.

Bill Gates: Kovid-19’a yakalandım

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 1 ay önce

  Plandemi; kısaca insan eliyle laboratuvarda yarattığı virüse yakalanmış bili bili kit!!! bakan Koca’yı istifaya davet ettiler! DSÖ ve Bakanlığın verileri arasında dev fark!Aktif vaka sayısında eksiye düşerek dünyaya bizi utandıran Sağlık Bakanı’nın ölüm sayılarında da 3.2 katlık fark üzerine derhal istifa etmesi gerekmektedir.

 2. 1 ay önce

  Kendininkini hafifinden yaptırmıştır. 😛

 3. 1 ay önce

  Asrın şeytanıdır kendisi. Son 10 yılda, MS dan ayrıldıktan sonra expert alanı olmadığı halde tarım ve sağlık konularında felaket senaryoları çizen, tohum ve ilaç şirketleriyle sıkı ilişkileri olan şaibeli birisidir. Bu kovid olayı da zaten daha önceden bilinen ve kurgulanan bir olaydır. Dünya üzerinde çok büyük planlar tezgahlanmakta, milletleri fakirleştirmek için türlü oyunlar oynanmaktadır.

  • 1 ay önce

   2022 -2023 icin de, Adenovirüs’ü hazirliyorlar…gizemli Hepatit !
   Neden Ingiltere ‘de yogun görülüyor? sanirim, Ukrayna’da hazirlanan virüs arastirmalari, önce Ingiltere’ye, Almanya’ya, Gürcistan’a ve Romanya’ya gönderiliyor.

   Cevapla
 4. 1 ay önce

  SARS-CoV-2 virüsü icin, cok üzüldüm.
  Virüse gecmis olsun, acil sifalar….

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!