Birce Akalay’ı sinirlendiren ‘ödül’ sorusu

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin düzenlediği 12'nci Sosyal Medya Ödülleri'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünün sahibi Birce Akalay oldu. Akalay, ödül aldıktan sonra kendisine yöneltilen soruya tepki gösterdi.

featured

Birce Akalay’a, “Birce Hanım bugün burada almış olduğunuz ödülün sizin için çok önemli olduğunu söylüyorsunuz. Daha önce aldığınız ödüller sizin için samimi değil miydi?” sorusu yöneltildi.

‘ÇOK ÇİRKİN OLUYOR’

Ünlü oyuncu, “Böyle kötü anlamlar çıkarmayın. Üniversite öğrencilerinden aldığım bir ödül. ‘Kötü ve samimiyetsiz miydi?’ diye sorular sormayın, çok çirkin oluyor. Her aldığım ödül benim için çok değerli, öyle yorumlayın” dedi.

BİR TEPKİ DE GÜLSE BİRSEL’DEN

Birce Akalay’ın “Ülke olarak mizaha çok ihtiyacımız var, özellikle kadın mizahına… Kadın aklı farklı çalışıyor ya çok detaycıyız” açıklamasına Gülse Birsel’den yanıt geldi.

Kadın komedyenlerin azlığından ve ön planda olmamasından yakınan Birce Akalay’a Gülse Birsel’den karışık gecikmedi. Birsel, “Artık galiba 15 – 20 yıldır o kırıldı gibi hissediyorum. Biz kapıyı, bacayı kırdık yani. Çok güçlü kadın komedyenlerimiz de var. Kadın komedyen konusunda hiçbir sıkıntımız olmadı. Amerika’dan bile bu konuda bir tık daha iyiyiz diyebilirim. Bence o düşünce artık geçerliliğini kaybetti” diyerek tepki gösterdi.

 

Birce Akalay’ı sinirlendiren ‘ödül’ sorusu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Birce Akalay aşırı estetikli suratından güldüğü mü ağladığı mı bile anlaşılmayan sıfır mimikli biri! Nasıl kadın oyuncu ödülü verilebiliyor hiç bişi anlamadım!!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!