Bu illerde yaşayanlar dikkat: Kuvvetli sağanak ve kar geliyor!

Meteoroloji genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre, Antalya çevreleri, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Doğu Anadolu'da ise kar ve karla karışık yağmur bekleniyor. İstanbul'da sağanak yağmur için ise gün verildi.

featured

Meteoroloji genel Müdürlüğü’nün 7 Aralık Çarşamba güncel hava durumu raporu yayımlandı. Bu göre bugün 18 il için yağış uyarısı yapıldı. Doğu’da birçok il için kar yağışı uyarısı yapılırken Antalya çevreleri, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli çevrelerinin sağanak yağış bekleniyor. İstanbul’da ise sağanak yağmur perşembe gününden itibaren etkili olacak.

Yurt genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Antalya çevreleri, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı; Erzurum, Iğdır, Ağrı, Bitlis, Muş ve Van çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç kesimlerde pus ve yer yer sis bekleniyor.

Sıcaklıkların Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde biraz artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve genellikle mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

Bu illerde yaşayanlar dikkat: Kuvvetli sağanak ve kar geliyor!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!