Bülent Ersoy’dan yeni ‘Anıtkabir olayı’ açıklaması

featured

Bülent Ersoy, Anıtkabir Komutanı Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert’in Hakkari Yüksekova’ya tayin edilmesiyle ilgili açıklama yaptı.

Bülent Ersoy, bir açılışa katılmak üzere Bursa’ya geldi. Nilüfer ilçesinde bir güzellik merkezinin açılışına katılan Ersoy, açılış kurdelesini şarkıcı Altay’la birlikte kesti. Konserden çıkıp Bursa’ya geldiğini söyleyen Ersoy, “Konser çok güzeldi. Üzüm salkımlarının ağacın belini büktüğü gibi, tıklım tıklımdı. Her yerden insan seli vardı” dedi.
Bülent Ersoy, Anıtkabir’i ziyareti sırasında kendisine şemsiye tutulmasıyla ilgili Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert’in görevden alınarak Hakkari Yüksekova’ya tayin edilmesine ilişkin açıklama yaptı.

Ersoy, açılışa katılan Bursa Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı’nın da Hakkari’ye gönderileceğini söyledi. Mehterbaşını yanına çağıran Ersoy, “Sen yarın kovulacağını biliyor musun? Geldin, burada çaldın. Başını yedin, yarın Hakkari’desin. Gelmeyin, yanıma uğramayın” dedi.

Ersoy sözlerini şöyle sürdürdü:

Açılışa Mehter Takımı da gelmiş. Sakın bunları da işlerinden atmasınlar. Bilemiyorum, onların ne yapacağı belli olmaz. Eyvah, bunlar da gidici. İnerken korkudan şemsiye tutan da olmadı. ‘Aman, bunun yanına şemsiyeyle gitmeyelim. İşimizden oluruz’ demişlerdir.
Benim şemsiye tutanlarım var ama istemedim. Ama bunlar kesin gidici. Yarın bana bildirirsiniz, ‘Haklıymışsınız. Hepsi birden Hakkari’ye sürüldü’ diye bildirirsiniz. 

Bülent Ersoy’dan yeni ‘Anıtkabir olayı’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 5 ay önce

  iste boyle, bir de ustune alay ederler.

  Cevapla
 2. 5 ay önce

  Hayat size güzel, ne gam!

  Cevapla
 3. 5 ay önce

  Siyasi hiciv konusu yapılamayacak kadar vahim bir durumu böylesine tiye almak. Pes doğrusu.
  Şemsiye tutana bu kadar hassas olanların bahşişi peşin alanlara suskun kalması daha beter bir durum. Böyle şeyler halkta korku yaratmaktan çok öfke yaratıyor Eeeeyyyyy agb !

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!