Bütçe görüşmelerini ayaklarını uzatarak dinleyen vekil kim çıktı?

TBMM'de başlayan bütçe görüşmeleri tartışmalar ve kavgalarla devam ederken Meclis'ten dikkat çeken bir görüntü daha geldi. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahat Andican'ın Ticaret Bakanlığı'nın bütçesinin görüşüldüğü sırada ayağını yanındaki koltuğa uzattığı görüldü. Söz konusu kareye sosyal medyadan tepki yağdı.

featured

TBMM’de pazartesi günü başlayan bütçe maratonu sürüyor. Tartışma ve kavgalarla devam eden Genel Kurul konuşmalarından gelen bir kare ise kısa sürede gündem oldu.

KONUŞMALARI AYAKLARINI UZATARAK DİNLEDİ

Bugün TBMM’de Ticaret Bakanlığı’nın bütçesinin görüşülmesi devam ederken, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahat Andican’ın ayaklarını yanındaki koltuğa uzatması tepki çekti.

CHP’Lİ ENGİN ALTAY DA KART OYUNU OYNAMIŞTI

Mecliste bütçe görüşmelerinin başladığı gün, konuşmaların yapıldığı sırada CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, telefonundan kart oyunu oynarken bir başka milletvekili tarafından kamerayla görüntülenmişti. Görüntülerde Engin Altay’ın ara ara oyununu keserek kürsüdeki konuşmacı milletvekiline de cevap verdiği görülüyor.

RUZİ NAZAR’IN EVİNDE GÖRÜLEN VEKİL

ANAP döneminde devlet bakanlığı yapan Ahat Andican, gazeteci Güler Kömürcü’nün ifadesine göre CIA casusu Ruzi Nazar’ın evinde görülmüştü.

Ruzi Nazar’ın hayatını “Ruzi Nazar: CIA’nın Türk Casusu” adıyla yazan Enver Altaylı, kitapta Ahad Andican’dan da bahsetmişti.

Kitapta, Ahad Andican’ın ABD’de Ruzi Nazar’ın evinde görüldüğü anlatılıyor.

Bütçe görüşmelerini ayaklarını uzatarak dinleyen vekil kim çıktı?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 3 ay önce

    balık bastan kokarmıs

  2. İyi Parti’ yi özetleyenlerden biri daha…hayırlı günler Türkiye..2 yılda süper emekli olunabilen bir kurumun, sahipleri tarafından işe alınan çalışanı..

  3. 3 ay önce

    Rezilliğe bak!Bildiğin sığır!90ların karanlık ilişkiler adamı.Yazık vaziyetimize.Zeytindağı kitabındaki tarifin aynısı.Anadolu yan yatmış inek gibi.Türk dışında herkes sütünü sömürüyor.Daha ne kadar?

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!