Cahit Özkan’dan ‘Ömer Çelik’ paylaşımı

TBMM Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın Birleşik Arap Emirlikleri'yle ilgili sözleri üzerine AKP Sözcüsü Ömer Çelik, "Partimizin görüşünü yansıtmıyor" ifadelerini kullanmıştı. Yaşananların ardından Özkan'ın görevden alınacağı iddia edilirken Özkan, Çelik ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

featured

AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Youtube’da katıldığı bir programda 2023 seçimlerine yönelik yaptığı açıklamada, “Yüzde 75’in üzerine çıkacağız. Amacınız seçimleri kazanmaksa hedefiniz yıldızlar olmalı.” demişti.

Özkan aynı programda Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve ikili ilişkilere yönelik ise “Birleşik Arap Emirlikleri baktı ki Türkiye’ye diz çöktüremiyor, baktı ki Türkiye’nin istiklalini engelleyemiyor, baktı ki Türkiye’ye dayanmadan, Türkiye ile birlikte yürümeden bölgesel ve küresel anlamda kendi menfaatlerinin aleyhine bazı şeyler ortaya çıkıyor, o zaman Birleşik Arap Emirlikleri -ben böyle okuyorum çünkü- teslim oldu.” ifadelerini kullanmıştı.

‘PARTİMİZİN GÖRÜŞLERİNİ YANSITMAMAKTADIR’

Sosyal medyada gündem olan açıklamalar sonrası konuşan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Özkan’ın açıklamalarının parti görüşünü yansıtmadığını belirterek, “Grup Başkanvekilimiz Sn. Cahit Özkan’ın Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri ilişkilerine dair beyanları partimizin görüşlerini yansıtmamaktadır.” demişti.

Bu açıklama sonrasında Cahit Özkan’ın görevden alınacağı iddia edilmişti.

Özkan sosyal medya hesabından Çelik ile çekilmiş fotoğrafını “Sıkı dostların arasına kimse giremez” mesajı ile paylaştı.

Cahit Özkan’dan ‘Ömer Çelik’ paylaşımı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 1 ay önce

    Bu tipleri gorunce kusasim geliyor

  2. Onlar fetöcü kardeşler. Birbirlerini ısırmazlar.

  3. 1 ay önce

    antetli kagit ve bos bidon yan yana.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!