Can Ataklı’dan İYİ Partililere: ‘HDP’nin olduğu yerde ben olmam’ diyenler var, hadi s… git o zaman 

Gazeteci Can Ataklı, kendi YouTube kanalından paylaştığı videoda, HDP ile yan yana gelmeyen İyi Partililere "S... gidin" diyerek küfür etti.

featured

Muhalefet partilerinin bir araya gelerek oluşturduğu altılı masa, HDP’ye bakanlık vaadi üzerinden tartışmaya girmişti. CHP’li Gürsel Tekin’in “HDP’ye bakanlık verebiliriz” sözleri üzerine başlayan tartışma, İyi Parti ile CHP arasında krize neden olmuştu. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Habertürk’te katıldığı yayında, “HDP ile 6’lı masaya oturur musunuz?” sorusuna, “Biz kalkarız onlar oturur.” yanıtını verdi.

CHP’ye yakınlığı ile bilinen gazeteci Can Ataklı, kendi YouTube kanalından yayınladığı videoda, bugün seçim olması durumunda HDP dahil muhalefet bloğunun yüzde 60 civarında oy alacağını öne sürerek, “HDP ile aynı masada olmayız” açıklamalarını nedeniyle İyi Partililere yüklendi.

Ataklı, İyi Partililere ilişkin şunları söyledi:

“‘Hiç kimse HDP ile iş birliği yap, onunla organik bağ kur, ortak hükümet kur’ falan demiyor. HDP’nin de bakmayın öyle çıkıntı yaptığına… Adamlar haklı olarak da bakanlık da başbakanlık da cumhurbaşkanı da çıkarır. Teknik olarak doğru. HDP’lilerle de konuştum ben. Son izlenimlerimi de söyleyeyim hiç kimsenin derdi bakanlık vermezseniz desteklemem vs. değil… Burada ahmakça, vay efendim ‘HDP’nin olduğu yerde ben olmam’ diyenler var. E hadi s… git o zaman Tayyip Erdoğan’a ver.”

 

 

Can Ataklı’dan İYİ Partililere: ‘HDP’nin olduğu yerde ben olmam’ diyenler var, hadi s… git o zaman 

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 2 ay önce

  Masadan kalkacaklarini sanmam mecbur yutkunup oturacaklar

 2. 2 ay önce

  Ya sen tarafını orduya kumpas kurulduğunda Feto ve Yandaş kanallara neredeyse her gün ciktiginda belli etmiştin. Her söylediğin belli ki birileri tarafından kulağına fisildaniyor. Sen kim Cumhuriyetcilik Atatürkçülük kim be? Terbiye yoksunu Pkk yancısı.

 3. 2 ay önce

  Yaklaşık 1 yıl önce takibi bıraktım, zira zırvalamaları yeni yeni başlamıştı, bu gecen sürede görüyorum ki zırvalamada bir kaç üst level a sıçramış, yazık….

 4. 2 ay önce

  Bunların yüzünden, bu hdppkk severler yüzünden AKP yine farkla iktidar olacak.
  Bu, toplumu çaresiz, seçeneksiz bırakma planıdır. Bu planı yıkmak gerekiyor.
  Kırk katır ile kırk satır arasında tercih yapmayacağız. Be vicdansız! Daha dün bu satılmış teröristlerin neler yaptığını görmedin mi? Hiç mi için sızlamadı? Saldırı videolarını film sahnesi mi sandın? Bunlar, işgal İstanbul’u günlerinde İngiliz balolarında gezenlerdir.
  HDP başkaymış, pkaka başkaymış; s…git gidebildiğin yere kadar, fırıldak!

 5. 2 ay önce

  Bir gazeteci “HDP, PKK’dır” diyemiyor, diyenlere de S..git diyorsa Birandgillerdendir. Açılım yılları başladığında ortaya fırlamasını “Benim etnik kökenim de Kürtdür..” diye haykırmasını beklerim..

 6. 2 ay önce

  Bu ne şiddet bu celal. Kaderi %25 lik oy oranı olanlar bu sözlerini seçimden sonra unutmasa bari çünkü neyin ne olacağı halen belli değil

 7. 2 ay önce

  ikiside … gitsin, sen de git. Ikisine de oy vermiyorum. Kafaya bak, sanki birinden birine oy verme zorunlulugu var.

 8. 2 ay önce

  Bence sen sevdir git Kandile.

 9. 2 ay önce

  bu adamın bır zamanlar calıstıgı ulusal kanalda soyledıklerını hatırlıyorumda….
  yanı sımdı soylenecek seyler varda neyse bosver.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!