Canan Kaftancıoğlu ile tartıştığı iddia edilen İmamoğlu’ndan dikkat çeken açıklama

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu arasında yaşanan tartışmaya ilişkin dikkat çeken bir açıklama geldi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu “Canan Kaftancıoğlu, nezaketli bir hanımefendidir. Yani bu bahsi geçen kelimeleri bir kadın olarak söylememiştir diye düşünüyorum. Söyleyeceğim bu kadar” dedi.

featured

CHP’de Cumhurbaşkanlığı adaylık tartışmaları İstanbul’da krize neden olmuş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu arasında sert bir tartışma yaşandığı iddia edilmişti.

Kaftancıoğlu’nun bir toplantıda İmamoğlu’nun kişiliği hakkında sert ifadeler kullandığı, sözleri duyan İmamoğlu’nun da telefonda Kaftancıoğlu ile tartıştığı belirtilmişti.

‘SÖYLEMEMİŞTİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM’

İddialar Ekrem İmamoğlu’na soruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bütçe görüşmeleri öncesi Saraçhane’deki makam odasında basın mensuplarıyla bir araya gelen İmamoğlu “CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile aranızda olduğu iddia edilen bir polemik söz konusu. Bununla ilgili bir açıklamanız olacak mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Canan Kaftancıoğlu, nezaketli bir hanımefendidir. Yani bu bahsi geçen kelimeleri bir kadın olarak söylememiştir, diye düşünüyorum. Söyleyeceğim bu kadar.”

Canan Kaftancıoğlu ile tartıştığı iddia edilen İmamoğlu’ndan dikkat çeken açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Altyazı: -Söylemiştir, yutuyorum ve sözümona nezaketli bir cevap verip durumu idare ediyorum..CB olursam …koyacam’

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!