Canlı yayın karıştı… Cemal Enginyurt Latif Şimşek’in üzerine yürüdü

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un katıldığı canlı yayında ortalık karıştı. Enginyurt, gazeteci Latif Şimşek'in sözleri sonrası üzerine yürüdü, program sunucusu ve yönetmen ne yapacağını şaşırdı.

featured

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un katıldığı canlı yayında büyük tartışma yaşandı. Programın bir diğer konuğu olan Latif Şimşek’in “Bu ülkenin hakimini, savcısını, polisini, istihbaratını da bu kadar küçümseyemezsin” sözlerine Enginyurt, “Polis de bizim, devlet de bizim” sözleriyle karşılık verdi. Şimşek’in Enginyurt’a yönelik sözleri devam edince ortalık bir anda karıştı. Enginyurt, yerinden kalkarak Şimşek’in üzerine yürüdü. Yaşanan gerilim sonrası sunucu ve diğer konuklar ikilinin yanına giderek sakinleştirmeye çalıştı.

 20 DAKİKA ARA VERİLDİ

Yaşanan olayın ardından yayına yaklaşık 20 dakika ara verildi. Daha sonra program yeniden başladı. Program sunucusu açılışta çok üzüntülü bir olayın yaşandığını belirterek, “Öncelikle TV yönetimi ve bütün ekip arkadaşlarımız bu olayı şiddetle kınıyoruz. Fikirler uyuşmayabilir. İnsanlar birbirileriyle anlaşamayabilirler. Ancak şiddete doğru yönelen ve size yansımayan kısmında biz daha da kötüsünü yaşadık stüdyoda. Şiddetle kınıyoruz. Bir kadın olarak da çok çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Bu arada Cemal Enginyurt’un koruması gözümüzün önünde Şimşek’i darbetti. Olayı şiddetle kınıyoruz ve bütün kamuoyundan özür diliyoruz” dedi.

Canlı yayın karıştı… Cemal Enginyurt Latif Şimşek’in üzerine yürüdü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 ay önce

  Latif Şimşek, bir siyasal islamcıdır!

  Cevapla
 2. 2 ay önce

  bizim tarafta olanlara biraz sempatimiz olmalı. cemal enginyurt gibi. latif şimşek “beyefendi” gazeteci değildir. (silivri soğuktur şimdi!). aksi halde enver aysever durumuna düşeriz. ağzı kalabalık solcu. laga luga ya gerek yok. pınar ardor denilen “hanımefendi” gerçek bir gazeteci saldırıya uğrasaydı bu kadar telaşlanır mıydı. yandaşlık böyle korkak yapar insanı… sizden da daha tarafsız kelimelerle haber bekleriz. yandaş ağzıyla değil.

  Cevapla
 3. 2 ay önce

  latif şimşek beyefendiye ağlamak da nereden çıktı. herkese her unvan dağıtılmaz. örneğin önüne gelene gazeteci diyenler kendi gazeteciliklerini sorgulatırlar

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!