Canlı yayında açıkladı… Enkaz başında utanç haberi!

Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem 10 ilde büyük yıkıma neden oldu. Hasar gören iller arasında yer alan Hatay'da arama kurtarma çalışmalarını görüntüleyen gazeteci Mehmet Akif Ersoy, 'Üzülerek ve rahatsız olarak paylaşıyorum' diyerek çarpıcı iddialarda bulundu. 

featured

Kahramanmaraş merkezli yaşanan iki depremde göçük altında kalanları kurtarma çalışmaları devam ederken arama kurtarma ve organizasyonda yaşanan sorunların ardından yeni bir iddia ortaya atıldı.  “Bunu çok kişiden duyduğum için paylaşmak istiyorum. Üzülerek paylaşıyorum” diyen Gazeteci Mehmet Akif Ersoy, şöyle konuştu:

“Bunu çok kişiden duyduğum için paylaşmak istiyorum. Üzülerek paylaşıyorum, çok yerden duydum. Diyorlar ki ‘arama kurtarma yapıyoruz kazıyoruz tam çıkaracağız o sırada bir ekip geliyor ve bize, sizin işiniz bitti çekilin, onu biz çıkaracağız diyorlar. Kameraları çağırıyorlar ve o kişiyi çıkarıyorlar.’ bunu çok duydum. Beni izleyenler şuan alkışlıyor. İyilikte yarışmak bu değil..”

Canlı yayında açıkladı… Enkaz başında utanç haberi!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. 10 Şubat 2023, 15:43

  Sağ zihniyetin her zamanki reklam işleri bunlar. Şeytanın aklına gelmeyecek işler onların aklındadır. Hele de işin içinde maddi ve manevi rant oldu mu kaymaklı kadayıftır. Sonra gider tesbih çekerler.

 2. Muhabire bakar mısınız! Kendisi o bölgede, olay defaatle yaşanmış ama nasılsa kendisi şahit olamamış. Şimdi bu muhabir rahatlıkla teyit edebileceği bir haberi sadece “duyum” üzerinden aktarıyor. Kimse kusura bakmasın bu habercilik değil. Haberi yapan da yayınlayan da sorulanmalidir!

 3. Ya bırakın bu algı işlerini duydum diyorsun maalesef bu ülkede hain aşağılık bir kesim var Allah belanızı versin diyorum sadece.

 4. chpli paylaşmış urladan çıkan tıra yolda akp teşkilatı pankartı asılmış. olmayacak işler dönüyor.mide bulandırıcı.at izi it izine karıışyor.

  • Ha ha ha daha chp tırını sahip olamıyor Ülkeye nasıl sahip çıkacak?

   • 10 Şubat 2023, 13:00

    napsın? akepe gibi tırla foto çektirip biz iyilik yaptık ulan diye bağırsın mı? yavuz hırsız seni! tırın üzerini değiştirenlere değil de malı çalınana mı suç buluyorsun?

   • guldugun seye bak, insan misin.

  • ychdpkk ya güvenme çekirdeği hdpkk ve fetödür emperyalizme göbekten bağlı iç düşmandır. emperyalizmin başkenti londradan temiz para getireceğim diyen bir hdpkklı Türk devleti düşmanının başında olduğu partiye güvenen kendisini sorgıulasın. bu verhezeyan takımı da bu şebekeyle kavgalıymış gibi görünen ychdpkk uzantısıdır. verhezeyan batıcı natocu bozguncu bir şebekedir.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!