Canlı yayında tepki çeken sözler: Ekmek aptal toplumların temel gıda maddesidir

Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar'ın katıldığı canlı yayında "Ekmek aptal toplumların gıda maddesidir" dedi. Kolivar'ın sözleri tepki çekti. 

featured

Habertürk TV’de Afşin Yurdakul’un sunduğu HT360 programında ekmek fiyatları konuşuldu. Programa bağlanan Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar, maliyetlerin düşürülmesi gerektiğini ifade etti. Sözlerini sürdüren Kolivar, “Ekmeği temel gıda maddesi saymıyorum. Ekmek aptal toplumların temel gıda maddesidir.” ifadesini kullandı.

Söz konusu ifade sonrası sunucu Afşin Yurdakul araya girerek “Ekmeği herkes masasına koyuyor” derken, Kolivar sözlerine devam ederek “Bu bilimsel, bir şey konuşuyorum. Ezber konuşmuyorum ben. Türkiye’de ekmek kişi başı tüketim 210 kg. İsveç, Norveç, Danimarka, japonya’da 45-50 kg.” diye konuştu.

Kolivar, “Bizim toplum ekmekle doyduğu için böyle 20 sene başına yöneticiler duruyor.” dedi. Bunun üzerine sunucu Afşin Yurdakul araya girerek Kolivar’ın sözlerine müdahale etti.

Canlı yayında tepki çeken sözler: Ekmek aptal toplumların temel gıda maddesidir

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Sn Kolivar’ın dedikleri çok doğru.

 2. 3 hafta önce

  Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.Fakirliğin en kutsal ürünü ekmektir.İşçilere ekmek parası için çalıştığı öğretilir.İşverenler ekmek verenlerdir,onlara şükür etmelidirler.
  Hiç her hafta balık tavuk et yemek imnkanı sağlamazlar ekmek ve makarna ile tıfıl ve boş beyinli bir toplum,tüm işverenlerin sonsuz hayalidir.Yoksa zekası çalışan bir toplum ülkeyi 20 sene yağmacı bir cahiller topluluğuna yönettirirmiydi?

 3. 3 hafta önce

  Fazla ekmek yemek insanı aptal ve sadık yapar

 4. 3 hafta önce

  Adam dogru soylemis. Daha ne desin. Ama su var, kaliteli ve faydali ekmek yapmak da mumkun. Ben kendi ekmegimi kendim yapiyorum. Icine gida takviyesi ekliyorum. Eger ilgilenen varsa gonderirim. Bugun yedigimiz ekmek enerjiye donusturulmesi zor bir ekmek. Ununuzu alin, kendi ekmeginizi evde yapin.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!