Cem Küçük: Avrupa’da ekmek 2 avro, bizde 30 TL mi?

featured

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, ‘Avrupa’da 1 ekmek ortalama 2 avro. Biz 30 liraya ekmek mi satıyoruz Türkiye’de?’ dedi.

VERYANSIN TV

Cem Küçük katıldığı bir televizyon programında Avrupa ile Türkiye’deki ekmek, doğalgaz, elektrik fiyatlarını kıyasladı. Cem Küçük, yaptığı kıyaslamada “Avrupa’da 1 ekmek ortalama 2 Euro. Biz 30 liraya ekmek mi satıyoruz Türkiye’de? Dünyanın hangi ülkesi doğalgaz, elektriğin yüzde 74’ünü karşılıyor. Bizde doğalgaz, elektrik… ama Avrupa’ya göre ucuz” dedi.

‘SANA GÖRE AMERİKA’DA İNSANLAR DONLA DOLAŞIYOR’

Habertürk’de yayınlanan”Enine Boyuna” programına konuk olan Cem Küçük’ün bu sözlerine tepki Avukat Ersan Şen’den geldi. Şen, elektrik ve doğalgaz faturalarındaki yüksek artışlar üzerinden Cem Küçük’ü “Sana göre Amerika’da insanlar donla dolaşıyor. İngiltere’dekiler aç, Türkiye’ye kaçıyor. Sen sırça köşkünden in! Bu topraklara gel” sözleriyle eleştirdi.

Ersan Şen şöyle devam etti:

“‘Bariz yalan’ diyor ya kendisi baştan aşağı yalan, hayatı yalan. Ekonomiden savunacağım diye her toplantıda ne yapıyor ‘Efendim orada böyleydi şurada şöyleydi’ kardeşim sen bu ülkenin topraklarına gelsene. Bu ülkenin insanının yaşadıklarına baksana. Hiç sokak senin dediğin gibi değil.”

Cem Küçük: Avrupa’da ekmek 2 avro, bizde 30 TL mi?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 9 ay önce

  Bir ekmegin 2 € oldugu yerde en düsük gecim gelirinden neden bahsetmiyorsun..,..
  Aradaki farki o zaman görürsün….

  Cevapla
 2. 9 ay önce

  bu adam dolarla maaş alıyor herhalde….

  Cevapla
 3. 9 ay önce

  avrupadaki asgari ucret 200 dolar mi? kaldi ki ekmek avrupa da temel gida da degil, ozel tuketim gidasi. Munafiklik iste baska birsey degil.

  Cevapla
 4. 9 ay önce

  Milleti aptal zannediyorlar. Avrupa’da 3000 – 4000 Euro maaş alıyorlar, Cem Küçük gibiler dolar, Euro aldıkları için Türk lirasını algılayamıyorlar.

  Cevapla
 5. 9 ay önce

  Almanyada yasiyorum,meslegim var,gelirim 1600 euro.Kiram 800 euro,ceyrana 98 euro ödüyorum,aylik araba masrafi 200-300 euro,yiyecek icecek kiyafet ortalama 400 euro,sigortalar 150 euro..sanki burada hayat ucuz ve güzel..3000-4000 net maas alman icin misal banka müdürü felan olman lazim..hanimefendi asil milleti aptal yerine koyan sizsiniz..selamlar

  Cevapla
 6. 9 ay önce

  Sayin Ersan Sen bu kripto fetöcü kücük cem sizin seviyenizde ve klasinizda degil neden bu yaratigi muhattap alip insan yerine koyuyorsunuz? Yazik sizin gibi degerli biri icin.

  Cevapla
 7. 9 ay önce

  @BOYCOTT ISRAEL, o zaman gel cennet Türkiyeye dön!! Ne diye oralarda sürünüyorsun?? Elin gavur memleketinde ne isin var,, Türkiyede krallar gibi yasarsin. Dönmezsin ama. Sikar ve isine gelmez degil mi?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!