Cem Küçük, Kaftancıoğlu kararına dikkat çekti: Seçimler olup bitince hesap soracaklar

Türkiye yazarı Cem Küçük, muhalefetin derdinin helalleşme değil intikam olduğunu iddia ederek, "Seçimlere 1 yıl var. Seçimler olup bitince hesap soracaklar. Dün Canan Kaftancıoğlu’nun cezası Yargıtay’da onandı. Muhalif isimler neler yazmış bir bakın." dedi.

featured
service

Cem Küçük, bugünkü köşesinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “helalleşme” çağrısını ele aldı.

“İşte bir Gezi üzerinden gördük ki, muhalefet helalleşme değil intikam istiyor!.. Demokrat asla değiller. AK Parti ve MHP cenahına hesap sorulmasını istiyorlar” iddiasında bulunan Küçük, “Hükûmet cephesinin bu durumu iyi görmesi lazım. Kabataş olayında dahli olanların tutuklanmasını istiyorlar. Hükûmeti tek adam ya da otoriterlikle suçlayanların hepsi darağaçlarını kurmuş bile. Kutuplaştırmadan şikâyet edenler kutuplaştırmanın âlâsını yapıyorlar. Hukuk geldiğinde göreceksiniz diyorlar. Şu lafı en çok FETÖ’cüler kullanıyor: ‘Bir gün hukuk size de lazım olacak.’ Sürekli bir korkutma ve intikam isteği var. Tabii kimi neyle suçlayacaklar belli değil” ifadelerini kullandı.

Küçük, “Seçimlere 1 yıl var. Seçimler olup bitince hesap soracaklar. Yok diyorlar ama istedikleri bu. Dün Canan Kaftancıoğlu’nun cezası Yargıtay’da onandı. Muhalif isimler neler yazmış bir bakın. Hatta o isimler son bir haftada beğenmedikleri bir yazar Gezi’ye çağrıldı diye neler söyleyip yazdılar gördünüz. Bunların helalleşme çağrısına kanmayın. Tamamen aldatmaca!..” yorumunu yaptı.

 

Cem Küçük, Kaftancıoğlu kararına dikkat çekti: Seçimler olup bitince hesap soracaklar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!