Cengiz Holding iddiası bile Fenerbahçelileri çıldırttı

featured

Sarı-lacivertlilerin Cengiz Holding’le sponsorluk anlaşması yaparak kasasına 22 milyon lira koyacağı öne sürüldü. İddialar sosyal medyada büyük tepki çekerken Cengiz Holding’ten yalanlama geldi.

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç’un mali yönden yeni kaynak yaratma girişimleri sürüyor. Bu doğrultuda birçok görüşme gerçekleştiren sarı-lacivertliler için ortaya atılan son iddia taraftarların tepkisini çekti.

Gazeteci Suat Vilgen yeni anlaşmayı sosyal medya hesabından, “Fenerbahçe ile Cengiz Holding arasında yapılan sponsorluk anlaşması ile Sarı-Lacivertli kulübün kasasına 22 milyon lira (Yaklaşık 2,5 milyon dolar) girecek” iddiasında bulundu Cengiz Holding’le yapılacak bir anlaşmayı istemediklerini belirten taraftarlar tepkilerini dile getiren binlerce paylaşım yaptı.

CENGİZ HOLDİNG’TEN YALANLAMA

Vilgen daha sonra yaptığı paylaşımda iddiasının yalanlandığını belirterek “Cengiz Holding’in iletişim ofisi tarafından az önce arandım ve Fenerbahçe ile Cengiz Holding arasında böyle bir anlaşmanın yapılmadığı bilgisi tarafıma iletildi. Kamuoyunun bilgisine sunarım.” dedi.

DAHA ÖNCE DE BENZER İDDİALAR GÜNDEME GELMİŞTİ

Gazeteci Candaş Tolga Işık, geçtiğimiz ay Mehmet Cengiz’in, Ali Koç’a başkanlığa devam etmesi şartıyla, Fenerbahçe’ye maddi yardım vaadinde bulunduğunu iddia etmişti.

Katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunan Işık şunları söyledi:

“Cuma günü Ali Koç, önemli iş adamı Mehmet Cengiz ile bir görüşme gerçekleştirdi, Mehmet Cengiz Ali Koç’a başkanlığa devam etmesi şartıyla, Fenerbahçe Kulübüne çok büyük maddi ve manevi yardımlarda bulunacağını bildirdi.”

Cengiz Holding iddiası bile Fenerbahçelileri çıldırttı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 1 sene önce

  siyonistlerin türk milletini nasıl çileden çıkartırız diye sabah akşam düşünen bir think tank kuruluşu var galiba !

  Cevapla
 2. Paranın milleti yokmuş, onada koyar, bunada koyar…koydurana bak..
  Bukadar parayı veren tipe, nasıl olsa, vergini düşürdük, bu parayı nerden elde ettin diyecek mercide yok…
  Üç kuruşluk oyuncu değeri olmayanlar ithal edilip bu para onlara ve aracı, futbol üzerinden yiyici tiplere aktarılır, olur biter…sende FB şampiyon olacak diye bekle..
  Kulüpler amatörleştirilmeden, para kaynakları hükümet tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilmeden böyle sürer gider..parası olan, kulüp üzerinde çıkarı olan tipler kulüplerde dolanır durur ki, paralarda aklansın..

  Cevapla
 3. Tespit doğru, lakin siyonist lere veya harici dusmanlara gerek yok biz halk olarak bu haldeyiz, zengin kazandıkça arsizlasiyor, fakir fakirlestikce cahillesiyor…malesef…keşke bunu önlemenin bir yolunu devlet veya aydınlar devreye soksa…ancak devletin de kokuşmuş olduğu ortada…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!