CHP kulislerinde yeni iddia: Kılıçdaroğlu, kurmaylarına o sözü yasakladı

Kulislerde dolaşan iddiaya göre CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti kurmaylarına "gönlümün adayı" sözünü yasakladı. Artık CHP'liler, "Kılıçdaroğlu CHP'nin adayı" diyecek.

featured

Cumartesi günün Maltepe’de yapılan Milletin Sesi mitingi öncesinde konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Kemal Kılıçdaroğlu‘nun cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin dikkat çeken ifadeler kullanmıştı. Altay, “Eskiden ‘gönlümüzün adayı Kılıçdaroğlu’ deniyordu, o ‘gönlümüzün’ kısmı kalktı. Artık CHP’nin adayı Kılıçdaroğlu diye bir algı oturdu” demişti.

Bu sözlerle ilgili CHP kulislerinde bir iddia ortaya atıldı. Oda TV’de yer alan habere göre Kılıçdaroğlu’nun söz konusu cumhurbaşkanı adaylığı sorulduğunda CHP’lilerden “gönlümün adayı” yanıtı geliyordu. İddiaya göre Kılıçdaroğlu “gönlümün adayı” sözünü yasakladı. Artık CHP’liler, Kılıçdaroğlu için “gönlümün adayı” açıklaması yapmayacak, “Kılıçdaroğlu CHP’nin adayı” diyecek.

CHP kulislerinde yeni iddia: Kılıçdaroğlu, kurmaylarına o sözü yasakladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 8 ay önce

  Yeni diktator adayi,Turk Millet’i seni secmez.

 2. 8 ay önce

  O zaman, ölene kadar tayyip başımızda.

 3. 8 ay önce

  Tayyip’i getirip başımıza bela edenler işi sağlam yapmak için muhalefetin de tarlasını sürmüşler. KK aday Tayyip başkan. Bu da demokrasi sözde.

 4. 8 ay önce

  Atatürk’ü de mi yasakladınız. Yoksa zor durumda kalınca arkasına sığınmak için yedekte mi tutuyorsunuz eyyy yüce ulu hikmetli Kılıçdaroğlu…

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  valla bu ısın arkasında elcıler abd fılan varsa suprız olursa hıc sasmayın.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!