CHP’de ‘Kılıçdaroğlu’ krizi: TBMM’deki fotoğrafları toplatıldı

Veryansın Tv programcısı ve yazarı Engin Balım, CHP'li vekillerin TBMM'deki odalarında bulunan Kılıçdaroğlu fotoğraflarının toplatıldığını açıkladı.

featured

Gazeteci Engin Balım, CHP’li milletvekillerinin TBMM’deki odalarında bulunan Kılıçdaroğlu fotoğraflarının CHP grubu personelleri tarafından toplandığını açıkladı.

X hesabından paylaşımda bulunan Balım, söz konusu personelin duruma itiraz eden vekillere “yukardan talimat var Kemal beyin resimlerini topluyoruz, yerine Özgür Beyin resimleri gelecek” yanıtını verdiğini belirtti.

Balım, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“TBMM’de bugün Kemal Kılıçdaroğlu fotoğraflarını indirme krizi yaşanmış.. CHP grup personelinden biri milletvekillerinin odalarını gezerek ‘yukardan talimat var Kemal beyin resimlerini topluyoruz, yerine Özgür Beyin resimleri gelecek’ diye bir çok vekilim odasından fotoları topluyor! Ta ki tecrübeli bir vekil REST çekene dek…

Kılıçdaroğlu ‘na yakın vekilin sert tepkisi üzerine, CHP grup personeli ‘ bizim ne suçumuz var, emredildi vekilim’ diyor… bunun üzerine vekil, Özgür Özel’i arayıp, ‘niye bu yapılıyor, Kemal bey odasında Deniz Baykal’ın resmini de asıkı tuttu’ diyor..

CHP’de ‘Kılıçdaroğlu’ krizi: TBMM’deki fotoğrafları toplatıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!