CHP’de yeni kriz mi? ‘Özgür Özel ‘istifa etmeniz uygun olanıdır’ dedi’

Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyen paylaşımlarıyla dikkat çeken ve değişimcilere karşı olan İstanbul Oto Galerici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı CHP üyesi Tolgahan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Avukat Turhan Taşkın Özer’in istifasını istediğini iddia etti.

featured

Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyen paylaşımlarıyla dikkat çeken ve değişimcilere karşı olan CHP Üyesi ve İstanbul Oto Galerici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tolgahan Erdoğan Yüksek Disiplin Kurulu’na seçilen Avukat Turhan Taşkın Özer’le ilgili X hesabından iddialarda bulundu.

Turan Taşkın Özer’in Beylikdüzü İlçe Başkanlığı yaptığı 2017 yılında Kemal Kılıçdaroğlu’na CHP’nin Beylikdüzü WhatsApp gruplarında küfür ettiğini iddia eden Tolgahan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, Özer’in istifasını istediğini iddia etti.

Sosyal medya hesabı X’ten paylaşım yapan Erdoğan şunları söyledi:

“Özgür Özel YDK Başkanı Turan Taşkın Özer’in istifasını istedi. Özgür Özel, Turan Taşkın Özer’le yaptığı görüşmede “Adın karalanıyor, zarar görüyor biz de buradan sıkıntı görebiliriz. İstifa etmeniz uygun olanıdır.” Dedi. Turan Taşkın Özer hemen İmamoğlu’nu arayarak durumu iletiyor ve İmamoğlu’ndan “Benim haberim olmadan hiçbir şey yapma” cevabını alıyor. İmamoğlu’nun konuyu görüşmek için bugün veya yarın Özgür Özel’le Kıbrıs dönüşünde görüşeceği bildirildi.”

CHP’de yeni kriz mi? ‘Özgür Özel ‘istifa etmeniz uygun olanıdır’ dedi’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!