CHP’den AKP’ye sert yanıt: Gökkubbeyi başlarına yıkarız

featured

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, İçişleri Bakanlığı’nın İBB’ye ‘terör teftişi’ izni vermesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Öztrak, ‘Umarız bu telaşla böyle bir saçmalığa tevessül etmezler. Aksi takdirde gökkubbeyi başlarına yıkarız’ dedi.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, MYK gündemi basın toplantısında, İçişleri Bakanlığı’nın İBB’ye ‘terör teftişi’ izni vermesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

‘İÇİŞLERİ BAKANI BELEDİYELERİ BIRAKSIN’

Öztrak, açıklamasının devamında, “Bu milletin iradesine karşı çıkacak olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücünün de olması gerektiğini bir türlü kabullenmiyor. Buradan söyleyelim milletin hakkını,hukukunu,iradesini kimseye yedirmeyiz. Bu arada İçişleri Bakanı belediyeleri bıraksın Nebati bakanın açıklamasını ihbar kabul etsin, milleti çarpanların peşine düşsün. Her zamanki gibi son sözümüz aziz milletimize… Biliyoruz çok yoruldunuz. Biliyoruz çok kızgınsınız. Ama hıncınızı, öfkenizi önünüze gelecek ilk sandığa saklayın. Bu kiyafetsiz, beceriksiz ve cahil hükümetin ülkeyi yönetme kabiliyeti artık kalmamıştır. Sandıktan kaçma ihtimali de yoktur. O sandık önüne yakın zamanda gelecektir. Sandık geldiğinde de elinizi korkak alıştırmayın” ifadelerini kullandı.

CHP Sözcüsü İBB’de kayyum ve görevden almayla ilgili bir soruya yanıtında,  “Aslında biz tabii Saray’ın ve onun İçişleri Bakanı’nın karın ağrılarını çok iyi biliyoruz. Millete kurmuş oldukları finansal kumpasın ellerinde patlayacağını artık kendileri de görüyor. Şimdi bunun üstünü nasıl örteriz telaşına düştüler. Ben açık söyleyeyim; umarız bu telaşla böyle bir saçmalığa tevessül etmezler. Aksi takdirde gökkubbeyi başlarına yıkarız” ifadelerine yer verdi.

CHP’den AKP’ye sert yanıt: Gökkubbeyi başlarına yıkarız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 8 ay önce

  Bunları, TBMM koca bi milletin başına yıkılırken bi şey yapamamış olan sizler mi söylüyorsunuz? Siz kimsiniz, gelin tekrar tanışalım!?

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  Faik Öztrak’ın bütün konuşmaları hususi saçmalama üzerine, oksimoron cümlelerden müteşekkil. Tayyip iç karışıklık istiyor faik de bunu teyit ediyor, üstüne gökkkubbeyi başlarına yıkarız diyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  bu hayatinda bir yeri yikmismi ?
  belediye baskanlari hangi sifatla illerde miting yapiyor, Anlayan varmi ?
  ha bunlari yaparak yerlerine kayim atadip
  bakin bize baski yapiyor diyerek halki kiskitmakmi istiyorlar ?

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!