CHP’li belediye başkanı ‘ihanete uğradım’ diyerek partisinden istifa etti

Artvin'in Şavşat ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Nihat Acar, 'Cumhuriyet Halk Partisi Şavşat ilçe yönetim kurulunun ihanetine uğradım' sözleriyle partisinden istifa etti.

featured

Şavşat Belediye Başkanı CHP’li Nihat Acar, CHP’den istifa ettiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Acar ihanete uğradığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Küçük belediyelerin kolay kolay girmeye cesaret edemeyeceği altyapı ve doğal gaz gibi çok zor hizmetlerin altına girdim. Kalıcı hizmetlere imza attım. Bütün bu çalışmaları yürütürken ne yazık ki Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetim kurulunun ihanetine uğradım. Hem şu anki CHP ilçe örgütü, hem de bir önceki ilçe örgütü tarafından siyasi linçe uğradım. Bir önceki ilçe örgütü beni yalnız bırakmakla kalmadı, defalarca genel merkeze şikâyet ederek beni istifaya zorladı. Üzerime çeşitli siyasi ve toplumsal baskılar kurdular. Ancak, bunca kalıcı hizmetlerden sonra şahsıma yapılan siyasi linç karşısında sessiz kalmamın hem kendime hem aileme hem de Şavşatlılara ihanet olacağını düşünerek, bunca yıl hizmet verdiğim Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa ettiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

CHP’li belediye başkanı ‘ihanete uğradım’ diyerek partisinden istifa etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bizim memlekete siyaset lüks.Geçim ve kifayetsizin endam kapısı.Siyaset kökünden kaldırılmalı,devlet siyaset akademisinden mezun olabilene siyaset hakkı tanınmalı o siyasi teşkilatta bir tane olmalı.Türkiye Kemalizm Partisi.Belediye işi ise o şehrin ilçenin vs. meslek odaları temsilcilerinden oluşan kurul tarafından İller Bankası’na karşı şahsi sorumlu olarak sadece bilimsel verilerle yönetilmeli.Halk siyaset değil işe sürülmeli.Mecali bile kalmamalı akşama ki laklak edeceğine oturduğu yerde uyuya kalmalı.Sabaha iş var çünkü.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!