CHP’li Bülent Kuşoğlu’ndan açıklama: Abisi FETÖ’den açığa alındı mı

featured

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, ağabeyinin FETÖ’den açığa alındığını iddia eden eski CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün’ü yalanladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, ağabeyinin FETÖ’den açığa alındığı iddia eden eski CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün’e tepki gösterdi.

Kuşoğlu, “Nedir bu bana yönelik kampanya? Sinan Aygün’le üç yıldır görüşmedim. İddia ettiği gibi Genelkurmay’da çalışmakta olan bir ağabeyim yok. Kardeşim ise 6 yıl önce emekli oldu. Sinan Aygün’ün bu iddialarını yargıya taşıyorum. Sürekli bu hadiselere karıştırılmak istenmemin nedenini milletimizin sağduyusuna bırakıyorum” dedi.

​Devamla “Biz devlet gücüne, medya ve para gücüne rağmen büyük şehirleri aldık. Artık asla iktidar eski gücünde olmayacak. Kolay bırakmayacaklar rantı ve saltanatı. İftira, yalan ve tehditler artacak. Sonuçta Allah’ın izniyle asrın idraki, devletin izanı ve milletin imanı galip gelecektir” ifadesini kullanan Kuşoğlu, şunları kaydetti:

“S Aygün, Konuyla hiç bir ilgim olmadığı halde, konuyla ilgilenen 2 ‘dost’unun adını vermeyip benim adımı veriyor. Hiç ilgisi yok iken ve yalan yere benim ‘ağabey’imle Fetö bağı kurarak beni suçlu göstermeye çalışıyor. Sizce neden hedefteyim? Neden iftiralara maruz kalıyorum?”

CHP’li Bülent Kuşoğlu’ndan açıklama: Abisi FETÖ’den açığa alındı mı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!