CHP’ye katılan Ömer Uçak’ın Türklere ‘it soyu’ dediği ortaya çıktı

Son dönemde CHP'ye katılan isimler tepki çekiyor. CHP’ye 2 ay önce katılan Anadolu Arapları Derneği Başkanı Ömer Uçak'ın, Türklere "it soyu", Türk milletine "Size bi kemik atayım da oyalanın azıcık" dediği ortaya çıktı. Paylaşımların ortaya çıkmasından ardından Ömer Uçak’a tepki yağdı.

featured

CHP’ye iki ay önce katılan Anadolu Arapları Derneği Genel Başkanı CHP’li Ömer Uçak Twitter paylaşımlarının ortaya çıkmasının ardından büyük tepki topladı.

CHP’li Uçak’ın Türklere “it soyu”, Türk milletine ise “Size bi kemik atayım da oyalanın azıcık” dediği ortaya çıktı.

İşte Uçak’ın tepki çeken o paylaşımları:

Ömer Uçak 25 Aralık 2018’de yaptığı paylaşımda: “3 5 it soylu capulcu gelmiş havliyorlar. Size bi kemik atayimda oyalanin azıcık. Bu ülkenin yüzde 32 si arap irkindandir. İt soyundan gelenler hariç muhtemelen kendini türk zannedenlerin çoğu araptir.” ifadelerini kullandı.

Uçak aynı gün yaptığı bir diğer paylaşımda “Dışarıdan gelen araplara hakaret eden çapulcu sürüsü. Araplardan gelen sermaye olmasa almanyalarda dazlakların tacizleri ile rezil şekilde yaşardınız” dedi.

Uçak 2017’de yaptığı paylaşımda ise Türkçülüğü hedef alarak “Türkçülük adı altında halkı din dil ve ırklara bölerek fitne tohumu eken hareketler terör örgütü olarak kabul edilmelidir.” dedi.

Uçak’ın paylaşımları bunlarla sınırlı kalmadı. İşte tepki çeken diğer paylaşımlar

“Araplar toprak bakımından dünyada 2. Nüfus bakımından 3. sıradadır. Enerji ve ticaret yollarında dünyada tekel konumdalar. Dünyadaki tüm halklardan fazla avantajlara sahipler. Düşmanlarının çokluğu isgaller hakaretler onları birlestirecektir. Bu olacaktır.”

CHP’ye katılan Ömer Uçak’ın Türklere ‘it soyu’ dediği ortaya çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

11 Yorum

 1. Zavallı iktidarsız arap!Yılmamış bir de coğrafya dersi vermiş.Düdük!O coğrafyayı gelen yiyor giden yiyor.Arta kalanı da dinciniz,kral dediğiniz entarililer yiyor.Bu kalkmış Türk toprağında bize küfrediyor.Suç kimin?Bittabi bizim,Türk’ün.Bilmem kaç asır sırtımızda taşıdığımız ne idüğü bilinmez çöl bedevisi utanmamış bir de Anadolu şeysi derneği kurmuş.Klasik fare,çöl faresi!

 2. 3 hafta önce

  Ahlaksizlar. Bunlarla birlikte bunlara yol verenler de acilen yol vermek gerek. Enin de sonun da olacak ama gun gectikce zorlasiyor. Vatanperver Turk Araplarinin bu pisliklere dur demesi gerek. Alisiz Alevilikten sonra bunlar cikti simdi.

 3. Bahtsız bedevi…

 4. 3 hafta önce

  Kılıçdaroğlunun ne olduğunu ısrarla açıkladık ısrarla inkar edildi ama gerçekler inkarla değişmiyor.

 5. 3 hafta önce

  Bu chp seçimi kaybetmek için mi seçiyor bu varlıkları..?

 6. 2 hafta önce

  Bu anormallik, Kılıçdaroğlu’nun “kim” olduğu ile yakından ilgilidir.

 7. 2 hafta önce

  Yakisir, Kilicdaroglu ve ychp yönetimine. Iste busunuz. 10 tane Atatürk posteri önüne yigilsaniz nafile……

 8. 2 hafta önce

  Dikkat edin Deneğin adı Türkiye arapları değil Anadolu arapları. Türkiye ismini bile kabul etmiyor.

 9. 2 hafta önce

  bu herif bu ülkede nefes alıyorsa barınıyorsa yazıklar olsun bu millete.

 10. 2 hafta önce

  yorumcular her şeyi söylemiş. benim diyeceğim, CHP kapısına kilit vursun. artık müze mi yaparlar, yoksa artık terekelerini oraya buraya mı satarlar…

  • 2 hafta önce

   Lale hanim lütfen chp demeyin,sebebide atatürkün kurdugu chp diye Parti yok yeni chp var, yeni chp de soroslarin ve onlara benzer sömürgecilerin devsirdigi bu yeni chp pkk dan akp den daha tehlikelidir cünki yeni chp federalistdir ve sinsi bir bölücü takimidir.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!