Chris Hemsworth oyunculuğa ara verdi

Marvel karakterlerinden Thor’a hayat veren aktör Chris Hemsworth, alzheimer hastalığına genetik olarak yatkın olduğunu öğrenmesinin ardından oyunculuğa uzun bir süre ara verdiğini söyledi. Oyuncu, "Artık eve gidip çocuklarımla ve karımla olmak istiyorum" dedi.

featured

Hemsworth en son ‘Limitless’ adlı Disney+ ve National Geographic ortak yapımı bir seride, uzun yaşam ve yaşlanmayı önlemeye ilişkin yolları keşfediyordu. Yapım kapsamında genetik test yaptıran oyuncu, gelecekte Alzheimer olma olasılığını artıran ‘APOE4’ geninin iki kopyasına sahip olduğunu öğrendi.

Yaşadıklarını Variety’e anlatan Hemsworth, test sonuçlarının çekim sırasında geldiğini ancak serideki doktor Peter Attia’nın yapımcı Darren Aronofsky’yi arayarak, ‘Bunu kameralar kapalı söylemek istiyorum’ dediğini anlattı.

‘ÇOCUKLARIMLA VE KARIMLA OLMAK İSTİYORUM’

APOE4’ün önden belirleyici bir gen olmadığını ancak güçlü bir gösterge olduğunu söyleyen Hemsworth, Alzheimer hastalığına yakalanma riskinin sekiz ila 10 kat daha fazla olduğunu söyledi.

Hemsworth, bu haberi almasının üzerine oyunculuğa ara vermek istediğini belirtti. Hemsworth, “Limitless’ın çekimlerini bitirdik, kontratım olan diğer işleri de tamamladım. Bu haberle birlikte de bende bir ara verme dürtüsü belirdi. Artık eve gidip çocuklarımla ve karımla olmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Chris Hemsworth oyunculuğa ara verdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!