‘Cin çıkarma’ seansında öldürüldü

Konya'da kalbi durunca hastaneye kaldırılan Suriyeli Hasen Alluş’un (38), ailesi tarafından götürüldüğü ‘cin çıkarma’ seansında boğulduğu, göğüs ve boyun kemiklerinde kırıklar oluştuğu ortaya çıktı.

featured

Ereğli ilçesi Ziya Gökalp Mahallesi’nde oturan Suriye uyruklu Hasen Alluş, perşembe günü yakınları tarafından Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalbinin durduğu belirlenen Hasen Alluş, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Alluş’un yapılan otopsisinde, boynunda boğmaya bağlı izler, boynunda ve kaburgalarında da kırıklar tespit edildi.

Bunun üzerine polis, ailesinin ifadesine başvurdu. Ailesi, Alluş’u ölmeden önce ‘cin çıkarma’ için kendi vatandaşları olan İbrahim El Hac Ali’yi eve çağırdıklarını, Ali’nin, içindeki cini çıkarmak için Alluş’un boğazını sıktığını, kalbinin durduğunu anlayınca kalp masajı yaptıklarını, ardından da hastaneye götürdüklerini söyledi.

Polis İbrahim El Hac Ali ile Hasen Alluş’un eşi Hasne A. (37), bacanağı İbrahim El H. (37), eşinin kardeşi Yüsra A. (30) ile çocukları Verde (17) ile Hüseyin A.’yı (15) gözaltına aldı. Hasen Alluş, otopsisinin ardından Ereğli ilçesinde toprağa verilirken, şüphelilerin sorgularının sürdüğü belirtildi.

‘Cin çıkarma’ seansında öldürüldü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Beter olsunlar.

 2. 3 hafta önce

  Bizler, dinin “ne” olduğunu konuşunca, son 30 yıl gibi uzun bir sürede kafir bile ilan edilmişizdir, bun a karşın her önermemizde haklı olduğumuz, ileri sürdüğümüz, karşı çıktığımız konularda ne denli doğru olduğumuz ortaya çıktı, çıkıyor, çıkacak!!! Akıl, bilim, gerçek, beyin dururken olmayan, ispat edilememiş, mantıksız, bilim dışı iddiaların insanı ve toplumu ne hallere düşürdüğü hala tam olarak görülemiyor!?
  Bugüne dek yaşanan dramlar, bundan sonra yaşanmasın diyoruz…

 3. 3 hafta önce

  Valla o cinci arabı bırakın bi 10 milyon mültecinin de cinini çıkarsın hele

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!