Çorum’da hatırını sorduğu vatandaştan Kılıçdaroğlu’na tepki: Hadi yürü

featured
service

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum’da esnaf ziyareti yaptığı sırada sokaktan geçerken karşılaştığı bir vatandaşa selam vermek isterken beklenmedik bir tepki ile karşılaştı.

Çorum‘da iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, sokakta gördüğü bir vatandaşın halini ve hatırını sordu.

Sorulan soruya “Sağ ol, çocuklarıma dokunma” cevabını alan Kılıçdaroğlu, arkasını dönüp yürümeye devam etti. Daha sonrasında ise kadının “Hadi yürü, yürü” diye bağırması sosyal medyada gündem oldu. 

Çorum’da hatırını sorduğu vatandaştan Kılıçdaroğlu’na tepki: Hadi yürü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

28 Yorum

 1. 9 ay önce

  Sn. KILIÇTAROĞLU, sizin yaptığınızı, Çorum’lular yapmaz. Halktan ne kadar uzak olduğunuzu görün. Sırtınızı halka yaslamazsanız, halk dersimli Kemal’i böyle, tıpış, tıpış gönderecektir. Halktan uzak YCHP nin, boyunun ölçüsünü aldığının, resmidir. Siz sırtınızı AB ve ABD ye yaslayarak, ancak bu noktaya gelebilirsiniz. Yıktınız harap ettiniz CHP ‘mizi

  Cevapla
 2. 9 ay önce

  Hanım teyze Tayyip’e dayasın sırtını GÜVENLE! diyorsun.

  Cevapla
 3. 9 ay önce

  Önce edep, saygı. Siyasi görüşün ne olursa olsun siyasi parti lideri ile böyle konuşulmaz. Rahatsızlığını, eleştirini varsa düzgün biçimde söyleyeceksin. Kendi şivenle, kendi kelimelerinle, kendi bildiğin şeklinde söyleyeceksin. Sen halksın, zaten onlardan üstünsün. Onlar bizim vekillerimiz. Sen rahat olacaksın vatandaş olarak. Ama kaba olmayacaksın, saygısız olmayacaksın. Diğer yandna bu iklimi de medya ve siyasetçiler oluşturdu. 25-30 yıl önce böyle değildi bu iş.

  Cevapla
 4. 9 ay önce

  hanı derler ya agızdan dolma konusma dıye. ıste sıze tam ornegı halktn uzaksınız masalı. bırılerı bunları sureklı telkın edıyor pıyasay medyaya suruyor. sonra herkes cok seyden anlarmıs gbı halktan uzak kaldınız. da elıt partsı fılan. sanırım akp halkın partısı oluyor. dın ıstısmar edıyor yoksulluk had safhada ekonomı cokmus yangınlar umursamazlık dıs polıtıkada kolelelık fılan boyle olunca halka yakınlık oluyor. kıme sorsan ahlaksızlık hırsızlık had safhada ama akp ıktıdarda hal boyle olunca halk dedıgımız kıtleye sormak lazım halka yakınlık bu ise ey halk sızın nasıl bır karakterınız var acaba?(yorum yayınlanır mı bılmıyorum ama yıne de ıcımı doktum)

  Cevapla
 5. 9 ay önce

  Altınok kişisinin dikkatine! O ampül kafalı kadın hiç de senin zannettiğin gibi düşünerek Kılıçdaroğlu’na edepsizlik yapmadı ki! Acından geberse yine gidip ampüle mühür basar bu cühela! Sen buna halk diyorsan yanılıyorsun çünkü akkoyun sürüsü bunlar altınok efendi! YCHP hakkındaki eleştirilerin haklı ama bu edepsiz kadınla hiçbir alâkası yok!

  Cevapla
 6. 9 ay önce

  Pizzagate diye bir şey var, korona var. Neden bu kadar insanların kk’ya destek olduğunu anlamıyorum. Demirtaş olsa yaklaşmasını kabul mu edecekler

  Cevapla
 7. 9 ay önce

  Kadın kk’ya tepki verdi diye akpli mi oldu

  Cevapla
 8. 9 ay önce

  Bu tip ”halkın” arkasından yürünmez. Bir şey olmayacağını bildiği için bu şekilde davranıyor. Karşısındaki CHP Genel Başkanı değil de, sıradan akepeli bir ilçe başkanı olsaydı bakalım o ”halka” ne şekilde yürüme öğretilirdi? Sanırım depara kaldırırlardı…

  Cevapla
 9. 9 ay önce

  Ablamız haklı mı, Bence sonuna kadar! Bu kişi değil mi Atatürkün değerlerinin altını kazıyan, Bu kişi değil mi Atatürk’ün kurduğu
  partinin içini boşaltıp, bölücüleri Türk ve Atatürk düşmanlarını partiye dolduran, Bu kişi değilmiydi cumhuriyetin verdiği il adını bölücülerin ağzıyla adlandıran.
  Bu kişi değil mi anaysadan Türk adının silinmesi için yeni anayasa taslakları hazırlayan? Tam da verilmesi gereken tepki verilmiş: “Hadi yürü, yürü”. Bi düşün Türklerin yakasından.

  Cevapla
 10. 9 ay önce

  Peki bu kadin kimi destekliyor? Cumhuriyeti yikmis kisiyi. Oh olsun demeden once onunuze bir bakin.

  Cevapla
 11. 9 ay önce

  o eksı yorum sayısı var ya bır seyden Anlamayan trollerın ısı, partısı farketmıyor.
  bızım mıllet boyledır cehaleten mı nedır. sırası geldımı eleştrıye dayanamaz burnundan kıl aldırmaz. sonuc. malumunuz.

  Cevapla
 12. 9 ay önce

  ahmet tekin , adam önemli bir şey diyor, anayasadan Türk sözcüğünü siliyorlar diyor birde senin söylediğine bak

  Cevapla
 13. 9 ay önce

  Kılıçdaroğlu’nun değiştirdiği CHP ile ilgili tespitlerin doğru ama ablamız dediğin kişinin zaten böyle bir derdi olduğunu nereden çıkardın? o kadının

  Cevapla
 14. 9 ay önce

  @zıpcıktı. sizin gibi düşünmeyenlere sizin trol demeniz gibi değilmi herkes sizin gibi düşünmek zorundamı. bir önceki yorumda da halkın karakterine bile dil uzatmışsınız.

  Cevapla
 15. 9 ay önce

  @ahmet tekin. Benim yazdıklarımın konusu, Haberde adı geçen parti başkanının herkesin gözünün önünde yapmış olduğu belgeli eylemleri!
  TÜRK ADINI BU TOPRAKLARA DAHA DA GÜÇLÜ YAZACAĞIZ!
  Tekrarlayayım anlayamayanlara: Bu kişi değil mi Atatürkün değerlerinin altını kazıyan, Bu kişi değil mi Atatürk’ün kurduğu partinin içini boşaltıp,
  bölücüleri Türk ve Atatürk düşmanlarını partiye dolduran, Bu kişi değilmiydi cumhuriyetin verdiği il adını bölücülerin
  ağzıyla adlandıran. Bu kişi değil mi 20 YILDIR konuşan ve tek bir seçime bile kazanma amacıyla katılmayan, Bu kişi değil mi anayasadan Türk adının silinmesi için yeni anayasa taslakları hazırlayan.

  Cevapla
 16. 9 ay önce

  mesele kk’ye destek olmak degil, hakkiyla konusmak. bu teyzemiz bosa ufuruyor, su yaptigini akp ilce baskanina yapsa o cocuklarini alip neyse…. bizde terbiyemizi bozmayalim. Muhafalete boyle cakip, iktidara cakmadiktan sonra art niyetliliktir bu. KK potansiyel sorun, gercek sorun su andaki.

  Cevapla
 17. 9 ay önce

  valla soylediklerin ak trollerinki ile bitisik. ne oldugunu bilemem ama bu Turkoglu Turk soylemlerini birak bence. Bu soylediklerin akp+mhp devsirmelerinin soyledikleri ile ayni. Tekrar tekrar soyluyorum, akpye cakmadan chp’ye cakiyorsan, yuzde 99 atm kartli trollsundur, veya yuzde bir kandirilmis kitlesin.

  Cevapla
 18. 9 ay önce

  eksi yorumlara, ve abarti arti yorumlara takilmayin. ak troller KK ile ilgili haberlerde genelde boyle yapiyorlar, milliyetcilik gazi ile. ha bir de damatlarin haberlerinde. cok zekiler ya plastik kova pelikanlar.

  Cevapla
 19. 9 ay önce

  @alper. Sen önce delikanlı gibi ne olduğunu söyle Benim Türklüğüme laf edene kadar da bilelim hangi topluluğa aitsin. Aydınlıkçı geçinen trol seni.. “TÜRK” sözü rahatsız ediyor değil mi? Biliyoruz kim olduklarını TÜRK sözüne alerjisi olanları.

  Cevapla
 20. 9 ay önce

  Kendin gibi düşünmyene herkesi trollükle suçlamışsın.
  Sana mı soracaz neyi nasıl anlayacağımızı. Herkes akılsız Bi sen mi zekisin.

  Cevapla
 21. 9 ay önce

  KKyı Tanıyalım: herkesin gözünün önünde yapmış olduğu belgeli eylemler:
  Bu kişi değil mi Atatürkün değerlerinin altını kazıyan,
  Bu kişi değil mi Atatürk’ün kurduğu partinin içini boşaltıp,
  bölücüleri Türk ve Atatürk düşmanlarını partiye dolduran,
  Bu kişi değilmiydi cumhuriyetin verdiği il adını bölücülerin ağzıyla adlandıran.
  20 yıldır hiç bir seçimde başarısı yok! Bu kişi değil mi 20 YILDIR sadece konuşan ve tek bir seçime bile kazanma amacıyla katılmayan.
  Bu kişi değil mi anayasadan Türk adının silinmesi için yeni anayasa taslakları hazırlayan.

  Cevapla
 22. 9 ay önce

  Kk yı şimdi Atatürk’ün partisine ihanete suçlayanlar ve bölücü terörist diyenler daha düne kadar Megri Megri diye ağlayanlara, davulzurnayla pkk karşılayanlara sürekli Atatürk’e hakaret eden hocalara imamlara hiç ses çıkardılar mı? Hayır, öyle oşs bir devirdi insanlar geçmşştekileri hemen unutup kendi yalanlarına inanır oldular, ALLAH ıslah etsin bunları

  Cevapla
 23. 9 ay önce

  Andımız kaldırılırken de Bir çok kişi sustu! Ayrıca Suçlama yapan yok ki, Gerçekler gün gibi ortada. Herkes gördü bunların gerçek yüzünü, anayasadan Türk adının silinmesi için yeni anayasa taslakları hazırladıklarını.

  Cevapla
 24. 9 ay önce

  Edepsizin önde gideni bu kadının ampül olduğu ortaya çıktı ve kendine pek bi yakışan çemkirme işini iğrendirici bir şekilde gerçekleştirdi. Vakti zamanı gelince yaptığı işin ne insanlık ne de müslümanlık olmadığını sadece ve sadece edepsizlik olduğunu umutsuzca temenni ederim. Kılıçdaroğlu’nun hataları apayrı bir konu ve kadının bunları bilmesi zaten mümkün değil çünkü o bir akkoyun! Allah, böyleleriyle iyi insanları hiç karşılaştırmasın, âmin!

  Cevapla
 25. 9 ay önce

  kadın koyu reisçi.

  Cevapla
 26. 9 ay önce

  ya birak bu isleri, oylama sisteminin acigi var, kendi kendinize oy basiyorsunuz. ben zeki degilim bu arada, sorun sizin cenahta. pudrayi azaltin.

  Cevapla
 27. 9 ay önce

  ben Turk’um ama TURK degilim. Ecdad ile gaza gelmem, bagliligim sadece Cumhuriyet’e. Ha, vaktinde geldim, bunlarin ne oldugunu da iyi bilirim. Eger iyi niyetliysen, kalbini kirdiysam ozur de dilerim. Ama sen de CHP’ye gomerken, AKP’yi ve IYI partiyi eksik etmeyeceksin. Igneyi kendine, cuvaldizi hakeden herkese batiracaksin.

  Cevapla
 28. “ben Turk’um ama TURK degilim” demişsin nasıl oluyor o?

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!