Cübbeli Ahmet: Müslüman kadınlar, kafir kadınların yanında örtünmeli

Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü "Müslüman kadın Müslüman kadına ancak İslamın dışındaki bir dinden kadın aynı yabancı erkek hükmündedir. Kafire kadınların yanında da erkek varmış gibi oturacak." dedi.

featured

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Youtube hesabında yaptığı haftalık sohbetlerinde “Müslüman kadınların müslüman olmayan kadınların yanında örtünmesi” gerektiğini savundu.

11 Ağustos tarihli konuşmada Cübelli Ahmet şunları kaydetti:

“Kadın masaja gidiyor. Spa mı diyorlar? Spa mpa… İslami otele geidiyor orada masaj yaptırıyor. Masaj yapan kadın tamam. Göbeği ile diz kapağı arası kadının da kadına haramdır. O bölgeye kadar açtırmayacak, elletirmeyecek. Bu noktaya gelene kadar kadın ne? Endonezyalı. Dini ne? Budist. Budist kadının veyahut da Yahudi kadının veya Hıristiyan bir kadının masör bilmem ne gibi… Keyfi işleri konuşuyoruz. Bir zaruret meselesidir doktor bakabilir. Doktor avret yerine de bakar. Müslüman kadın müslüman kadına ancak islamın dışındaki bir dinden kadın aynı yabancı erkek hükmündedir. Kafire kadınların yanında da erkek varmış gibi oturacak.”

Cübbeli Ahmet: Müslüman kadınlar, kafir kadınların yanında örtünmeli

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

15 Yorum

 1. 2 ay önce

  müslüman veya hırıstıyan önemli olan iyi insan olması gerisini boş ber hoçaaaaaaa

 2. 2 ay önce

  Sen kimsin lan lale!!Kim ne ruhsat verdi konuşuyorsun?Git önce insan gibi bi traş ol!

 3. 2 ay önce

  Ama sana maşallah bütün kadınlar helal hükmünde…

 4. Hayatda iki tür insan vardır, geri kalanı hikayedir;
  1-dürüst, vicdanlı, adaletli, karakterli..
  2- yukarıdakilerin tersi..

 5. 2 ay önce

  Kuran da böyle bir şey yazmıyor, bu hangi din

  • 2 ay önce

   Herseyim Kur‘an‘da yazmasina gerek yok, bu sacmaligi hangi Islam düsmani cikardiysa Allah onun belasini versin diyecegim, hakarete gececek.

   Cevapla
  • 2 ay önce

   Bu Din Türklerin tek dini apacik din Islam dini, o kadar!

   Cevapla
 6. 2 ay önce

  Ya birader ara sira güldük egelndikte artik baydin. Bir cehenneme gitsen de millet biraz kafasini dinlese? Hadi yap bir güzellik.

 7. 2 ay önce

  Evlenirse namahremlik ortadan kalkıyor mu?

 8. 2 ay önce

  Sen kendini ne zannediyorsun. bir çuval sakal, sarık, cübbe! Hadi sakalın senin olsun. O sarıklarınızı, cüppelerinizi çıkartacaksınız! Sokaklarda, kumsallarda, meyhanelerde ahkam kesmeye kalkmayacaksınız. Kendi içinizde birbirinize düşmansınız. Salkım salkım kadınların bileziklerini, küpelerini, yüzüklerini topluyorsunuz her hafta. Hâlâ çarşambaları geliyor musun Adapazarı’na bilmiyorum ama haftanın her günü gün yapıyorsunuzudur. Ne Müslümanı?

  Cevapla
 9. 2 ay önce

  Veryansin TV thumbnail‘leri iyi diziyorsunuz hani, asagida da yorumlara hemen siralanmislar yok sanane yok kim ruhsat verdi cehenneme git falan diye, ulan bu söz müslümanlara gecerli, SIZE NE LAN bundan!

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!