Cübbeli Ahmet, ticaret odası seçimlerine de el attı

İsmailağa cemaatinin etkili isimlerinden "Cübbeli Ahmet" İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimlerinde oy verecek şirket sahiplerine mevcut başkan Şekip Avdagiç'i desteklemeleri çağrısında bulundu. Cübbeli, "Canan Kaftancıoğlu tarafının desteklediği aday kazanırsa meydana gelecek bütün günahlara ortak olursunuz" dedi.

featured

“Cübbeli Ahmet” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, İstanbul Ticaret Odası seçimleri öncesi, oy kullanacak şirket sahiplerine çağrıda bulundu.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen mevcut başkan Şekip Avdagiç için “Doğru düzgün bir insan” diyen Ünlü, seçimlerde Avdagiç’e karşı bir de “Kaftancıoğlu’nun ekibinin devrede olduğunu” öne sürdü.

Cübbeli Ahmet Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şöyle çağrı yaptı:

“Türk toplumunun duygu ve düşüncesinden uzak yöneticiler gelirse bu kurumların başına, o kaynakları Müslüman-Türk toplumunun aleyhine, LGBT ve benzeri bozuk yapıların lehine kullanacaklar. Sonra şikâyet etmeyin “çocukların ahlâkı bozuluyor, âile yapımız dağılmaya başladı” diye.

Bu yüzden önümüzdeki Çarşamba günü, 9 Kasım’da Yeşilköy Fuar Alanı’nda olacak olan seçimi ihmâl etmeyin.

Orada İTOP (İst. Tic. Odası Platformu) çadırı olacakmış. Şirketi olan arkadaşlar o çadıra gitsin, hangi komitede kime oy vereceksiniz sorun, ihmâl etmeyin. Bu işler ihmâle gelmez. Şimdiki mevcut başkan Şekip Avdagiç Beyefendi şimdiye kadar toplum için iyi şeyler yaptı. İnşâallâh bu hizmetlerine devâm edecek sizin oylarınızla.”

Cübbeli Ahmet, ticaret odası seçimlerine de el attı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Yanlis isler cubbeli, kaset yuzunden borca mi girdin. Sana mi kaldi aday gostermek. Sadece kaftancioglu aday secilirse mesulsunuz, aranizdan vatansever ve durust bir aday cikartin diyebilir, gonullerde yer edebilirdin. Ama yapmadin. Nerede sen de o kapasite.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!