Ustaosmanoğlu cemaate çağrı yapmıştı… Cübbeli Ahmet’ten ‘Hamas’ açıklaması

'Cübbeli' lakabıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İsmailağa şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu'nun “Hamas'ın yaptığını biz Türkiye'de yapmalıyız. Vakti geldi, devrim olmaması için bir sebep yok” sözleri için 'provokasyon işareti' nitelemesinde bulundu.

featured

İsmailağa şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu, sosyal medyada yayınlanan bir videoda, Hamas’ın İsrail’de yaptığının benzerini Türkiye’de yapmayı savundu.

thumbnail
İlişkili Haber
Derin provokasyon… Cemaate ‘devrim’ çağrısı: Hamas’ın yaptığını biz Türkiye’de yapmalıyız

Ustaosmanoğlu’nun şu sözleri dikkat çekti:

“Sadece Büyük Doğucular… Fazla adama ihtiyaç yok. Buradakilerle biz hallederiz. Hamas’ın kıymetini bilelim. Adamlar fiziki şartlarda, adamlar öyle bir şey gösterdi ki bize. Biz Türkiye’de bunun idrak boyutuyla bir şey yapmalıyız. Vakti geldi çünkü. Başımızı belaya sokmak için söylüyorum… Biz şu an itibariyle vakti zamanı iyi değerlendirebilirsek Türkiye’de bir devrim olmaması için bir sebep yok. Vallahi de, Billahi de, Tallahi de zafere az kaldı.”

CÜBBELİ: PROVOKASYON

Ahmet Mahmut Ünlü, Saadettin Ustaosmanoğlu’nun sözleri üzerine bir açıklama yayımladı.

X hesabından paylaşımda bulunan Cübbeli, Ustaosmanoğlu’nun sözlerinin ‘provokasyon işareti’ olduğunu belirtti.

Ünlüoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Saadettin Ustaosmanoğlu’nun Hamas’ı örnek vererek: “Hamas nasıl Yahûdîye karşı başarılı olduysa biz de ayaklanıp Türk devletini yıkalım.” meâlindeki sözü büyük bir provokasyon işâretidir. Hiçbir Müslümân, özellikle gençler devletin asker ve polisine karşı kıyâm yaparak iç savaş provaları yapmak isteyen bu gibi kimselere aldanmasın. Değil Müslüman hiçbir akıl sahibi Türk askerini ve polisini Yahûdî ile eş tutan birine prim vermez. “Ustaosmanoğlu” soyadını kullanarak herhangi bir açıklama yapan kişi veya kişilerin Mahmud Efendi Hazretlerimizin akrabâsı olması aslâ kimseyi etkilemesin. Zîrâ esâs olan kişinin kimliği değil ne yolda olduğu ve nereye dâvet ettiğidir. Bu konuda canlı yayında yapmış olduğum reddiye konuşması inşâallâh yarın kamuoyuyla paylaşılacaktır. Mutlaka insanlara ulaştıralım ki hiçbir Müslümân bu gibi iç savaş çığırtkanlarına kapılıp da dünyâ ve âhiret zararına uğramasın.”

Ustaosmanoğlu cemaate çağrı yapmıştı… Cübbeli Ahmet’ten ‘Hamas’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Saadettin Ustaosmanoğlu türk askerini ve polisini yahudiler le bir tutması gerçekten inanılmaz ve kabul edilemez.

  2. Şimdi suriyeliler gitsin diyenleri halkı kin ve düşmanlığa sevk etti diyerek tutuklayan savcılar hakimler nerede ? uyan ey Türk Milleti oyun büyük ! bu kışkırtıcı hain din adamı kılıklı sakallının Türk olmadığı büyük ihtimal !yüzünde nur yok zaten !

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!