Cumhur Frankfurt’tan Mustafa Şentop mesajı

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’a “Arkadaşa tütün ve temiz don lazımmış” diyen Cumhur Frankfurt isimli sosyal medya kullanıcısından yeni bir açıklama geldi.

featured

Gazeteci İbrahim Haskoloğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın “Kişisel bilgileri hukuka aykırı yolla ele geçirmek” suçlamasıyla başlattığı soruşturma kapsamında tutuklanmıştı.

Haskoloğlu’nun, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile yaptığı bir söyleşi sırasında çekilmiş fotoğrafları sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

“Cumhur Frankfurt” isimli sosyal medya ünlüsü, gazeteci İbrahim Haskoloğlu‘nun tutuklanmasının ardından Meclis Başkanı Mustafa Şentop‘u etiketleyerek “Arkadaşa tütün ve temiz don lazımmış” diye yazmıştı. ”

“Cumhur Frankfurt”un “troll” olduğunu söyleyen Şentop, “İlk defa bozuyorum prensibimi. Ama suret-i haktan görünüp iç operasyon çekenlere gereken cevabı vermek icab ediyor bazen” ifadesini kullanmıştı.

Bugün Cumhur Frankfurt’tan özür açıklaması geldi. Haddini aştığını ifade eden Cumhur Frankfurt, “Sağolsunlar, büyüklük ve anlayış gösterdiler. Sadece tenhada özür dilemeyeyim istedim” ifadelerini kullandı.

Cumhur Frankfurt’un paylaşımı şöyle;

“Az önce Meclis Başkanımız Mustafa Şentop’u arayarak kendilerine Cumhur Frankfurt’a has üslup konusunda haddimi aştığımı ve hiçbir taraf ile bağlantılı olmadığımı ifade ettim. Sağolsunlar, büyüklük ve anlayış gösterdiler. Sadece tenhada özür dilemeyeyim istedim”

thumbnail
İlgili haber

AKP içi troll savaşı… Şentop sert konuştu: Kimin kimin adamı olduğu biliniyor!

 

Cumhur Frankfurt’tan Mustafa Şentop mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 4 ay önce

    eleman muhtari arar gibi meclis baskanini ariyor, bir de ustune konusuyor. “Koskoca” meclis baskani.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!