Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum’dan dikkat çeken ‘Fenerbahçe’ mesajı

Cumhubaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, Galatasaray'ın şampiyon olmasından sonra Fenerbahçe'ye ilişkin dikkat çeken bir mesaj yayımladı. Uçum, "Son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da muhteşem Fenerbahçe camiası asla unutmayacak." ifadelerini kullandı.

featured

Süper Lig’de Galatasaray, en yakın rakibi Fenerbahçe’yi geride bırakarak 24. şampiyonluğunu ilan etti.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, bu sonucun ardından X hesabından dikkat çeken bir mesajı yayımladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetimine seslenen Uçum, “Ama son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da muhteşem Fenerbahçe camiası asla unutmayacak.” dedi.

Mehmet Uçum, şu ifadeleri paylaştı:

“Bu sezon da bitti, son on yıl yine hüsran.

Bir kaç doğruyu hiç bir zaman bir arada yapamayan Ali Koç yönetimi altı yıllık pratiğinde tek yaptığı doğru olan bu sezonki kadro tertibini de ne idari ne de teknik yönetimiyle birleştirebildi.

“Ben başkan olduğum sürece Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar” diyen birinin yeniden başkan olmak istiyorum demesinin manası nedir:

Her halde Fenerbahçe şampiyon olmasın diye başkan olmak istiyorum demektir, başka bir anlamı olabilir mi bunun.

Bu kadar kendi egosunu Fenerbahçe’nin önünde tutan, bu kadar Fenerbahçe’yi araçsallaştıran bir başkan ve yönetim Fenerbahçe tarihinde görülmemiştir.

Yazıklar olsun bu yönetime, büyük Fenerbahçe camiası bu seviyesizliği parçalayıp çıkar, bundan her hakiki Fenerbahçeli emindir.

Ama son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da muhteşem Fenerbahçe camiası asla unutmayacak.

Fenerbahçe’nin yükselişi önümüzdeki genel kuruldan itibaren başlayacak”

 

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum’dan dikkat çeken ‘Fenerbahçe’ mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Ali Koç’un “Ben başkan olduğum sürece Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar” beyanına “yok öyle bir şey” diyeceğine “madem öyle sen hala niye aday oluyorsun” anlamındaki sözleri sanki Ali Koç’un beyanını doğruluyor. “Birkaç doğruyu bir arada yapamayan” diyecek kişi önce döner kendisine bir bakar!! Dört beş yerden beslenen yandaşlara, emeklinin haline, tarımın, madenciliğin, sağlık sisteminin sefaletine, Türkiye’yi saran uyuşturucu çetelerine, bunlara ram olan görevlilere, bunlara dokunulduğunda hop oturup hop kalkanlara ve her yeri saran çürümüşlüğe bakar, önce bunları çözer, sonra “birkaç doğru” lafını etmeye yüzü olur.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!