Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Gülşen’ mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar'da yaptığı konuşmasında ismini vermeden Gülşen'in tutuklanmasına neden olan sözlerini ima ederek, "Son günlerde milletimizin en büyük gücü olan kardeşliğine yönelik provokasyonların ibadethanelerimizi ve imam hatiplerimizi hedef alacak şekilde çok ciddi boyutlara ulaştığını görüyorum. Milletimizin mukaddes değerlerine hakaret edenler hesap vermekten paçalarını kurtaramayacak." dedi.

featured

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Taarruz ‘un 100. yılı sebebiyle Afyonkarahisar’da miting düzenledi. Parti mitingine dönen toplantıda Erdoğan, isim vermeden şarkıcı Gülşen’in tutuklanmasına neden olan sözlerini ima ederek açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Son günlerde milletimizin en büyük gücü olan kardeşliğine yönelik provokasyonların ibadethanelerimizi ve imam hatiplerimizi hedef alacak şekilde çok ciddi boyutlara ulaştığını görüyorum. Milletimizin mukaddes değerlerine dil uzatanlar, kutsallarına hakaret edenler hem maşeri vicdanda hem hukuk önünde hesap vermekten paçalarını kurtaramayacak.” ifadelerini kullandı.

thumbnail
İlgili haber

Gülşen tahliye oldu, ev hapsine alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Gülşen’ mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 5 ay önce

  İmam Hatip liseleri ne zamandan bu yana mukkades oldu bende onu anlamıyorum.

 2. 5 ay önce

  Aynı şekilde. Cumhuriyetimizin değerlerini tek tek soyan yağmalayan, geçmiş ve gelecek değerlerimizi ve vatanı satan kim varsa hukuk önünde hesap vermeden paçalarını kurtaramayacaktır.

 3. 5 ay önce

  Bidi bidi ancak. Hırsızlık var, rüşvet var, kokain var, adam kaçırma var, üstüne bir de cinayet var. Metin Yüksel. Bu kadar iddia, imam hatip bidi bidi. Devam et, bakalım Allah yarına bırakacak mı.

 4. 5 ay önce

  Yok yaaav siz konuşmayı yanlış yere yordunuz.Sayın Cumhurbaşkanımız sözünü,bugün basına lanet konuşması düşen ve pis iğrenç dilini çocuklara uzatıp zehirli nefesi ile insana saldıran din görevlisini kastetmiştir.Yani!

 5. 5 ay önce

  Sizin en son mukaddes değeriniz ingiliz gemisine binip kaçtı. Sizin uçaklarınız var.

 6. 5 ay önce

  Ne tiyatro be

 7. 5 ay önce

  Hani, günah işleme özgürlüğü? Sizden başkasına yok mu? Bırakın, bir de Gülşen günah işlesin.

  Yatacak yeriniz yok, sizin!

 8. 5 ay önce

  Evet, evet; nasıl ciddi boyutlar, nasıl ciddi boyutlar. Ciddiye almadan edemiyor insan, öyle ciddi boyutlar… Başka boyutlar…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!