Cüneyt Özdemir: Başıma suikast gelirse…

featured

FETÖMETRE’nin mimarı Amiral Cihat Yaycı ile söyleşi gerçekleştiren Cüneyt Özdemir, FETÖ’cülerin hedefi oldu. Programdan bazı bölümleri keserek algı yaratmaya çalışan FETÖ’cüler, Özdemir’e tehdit mesajları gönderdi. Özdemir ise başına bir iş gelmesi durumunda bundan FETÖ’cüleri sorumlu tuttu.

Emekli Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı, gazeteci Cüneyt Özdemir’le yaptığı röportajda FETÖ konusunda casusluk uyarısı yapması sonrasında sosyal medya hesaplarından FETÖ’cüler tarafından hedef alındı.
FETÖ’nün Türkiye’deki faaliyetleri kapsamında “Ben bu örgütü sadece silahlı terör örgütü olarak değil, aynı zamanda casusluk örgütü olarak da tanımlıyorum” şeklindeki açıklamayı yapan Yaycı, özellikle yurt dışına kaçmış FETÖ’cülerin hedefi haline geldi.

Tehditleri Veryansın Tv’ye değerlendiren Yaycı terör örgütünün hedefini anlattı.

İlgili haber: Cihat Yaycı’nın o sözleri FETÖ’cüleri zıplattı

FETÖ’cülerin hedefinde sadece Cihat Yaycı yoktu. Söyleşiyi gerçekleştiren gazeteci Cüneyt Özdemir de FETÖ’cülerin hışmına uğradı. 

Geçtiğimiz yıllarda Pensilvanya’da örgüt elebaşı Fetullah Gülen’le görüşen ve son yıllara kadar FETÖ’cülere toz kondurmayan Özdemir, bu sefer hedef oldu.

FETÖ’cülerin söyleşiyi çarpıttığını belirten Özdemir, görüntülerin ham halini yayınladı.

Özdemir daha sonra “Fetöcülerin bir numaralı hedefi olmuşum! Kala kala kendi tabanları ile kalmışlar onları ikna etmeye çalışıyorlar. Tarihe not düşelim. Başıma hayatın normal akışına uygun olmayan, suikast, itibar suikasti, absürt bir mahkeme kararı gelirse bilin ki bu röportaj yüzündedir!” dedi.

Bu mesajdan kısa süre sonra bir mesaj daha paylaşan Özdemir, “Benim kendimi korumak için hiç bir şeyim yok. Ne çakarlı arablarım, ne korumalarım, ne de silahım… Hiç bir şeyim yok. Kendimi devlete emanet etttim. (Orada da arayan soran yok!) Artık nereye kadar giderse… Siz sağ, ben selamet. Korkmuyorum ama, valla korkum yok…” dedi.

Cüneyt Özdemir: Başıma suikast gelirse…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 1 sene önce

  Güzel, sevindim. Pembe totolular başlarına bunun gibi bir iş gelmeden Fetö’nün ne pislik birşey olduğunu anlamıyor çünkü.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Zamanında yılışarak onları aklama paklama yapıyordun. Şimdi büzük Şükrü.

  Cevapla
 3. Yemezler. Pensilvanya’ya Gülen’i ziyarete gitmiş adam devir değişince kendini korkusuz kahraman gazeteci ayağında pazarlamaya çalışıyor. Popülistten bin beter bir çizgide.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!