Cüneyt Özdemir: Bir vali 3 milyon 750 bin TL’lik Audi A8 marka araca biniyorsa…

featured

Yangın ve sel felaketleri için yardım kampanyası başlatılacağı haberinin ardından kamudaki lüks makam araçları yeniden gündeme geldi. Son olarak Rize valisinin bindiği iddia edilen ve fiyatının da 3 milyon 750 bin TL olduğu söylenen Audi A8 marka araç sosyal medyada gündem oldu. Gazeteci Cüneyt Özdemir de yaptığı yayında bu duruma tepki gösterdi.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde meydana gelen afetlerde ve bundan sonra yaşanabilecek afetlerde kullanılmak üzere Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinasyonunda yardım kampanyası başlatılmıştı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir de, YouTube’dan yaptığı yayında Sosyal medyada gördüğü ve doğru olup olmadığını bilmediğini belirttiği olay için, “Bir kamu görevlisi, vali 3 milyon 750 bin TL’lik Audi 8 marka araca biniyorsa ben ibana falan para atmam” dedi. 

İşte Rize valisinin bindiği iddia edilen araç:

Konuyla ilgili yapılan paylaşımlardan bazıları şöyle:

Cüneyt Özdemir: Bir vali 3 milyon 750 bin TL’lik Audi A8 marka araca biniyorsa…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 1 sene önce

  İnternette tepki gösteriliyordu, Somali’ye para Türkiye’ye iban diye. Deşifre edilmesi çok güzel olmuş. Almanya da böyle şeyler olmaz diyenler için, bir bakan villa aldı. Bilderbergler’e bağlı diye biliyorum yoksa Boheiman mı. Bunlar her yerde aynı, insanı değil kendini düşünür

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Sahsi 500 milyon dolarlik ucaga binerse, valisi de 500 bin dolarlik arabaya biner. Oralarin hepsi yuzde 90lar ile cumhur ittifakina oy vermis, versinler, yakisir.

  Cevapla
 3. Bu halk sizin neyinize güvensin ha söyleyin neyinize güvensin? Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kendi sefası için Audi A8’e yatıran valiye güvenmek için haklı bir sebep söyleyin.

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Arkadaşlar bırakın valiyi İstanbul İl müftüsü sabah namazına Audi A8 Long ile geldi şok geçirdik, üstelik o araç birde zırhlıdır, peki il müftüsü kimden korunmak için bu aracı kullanır?

  Cevapla
 5. İtibardan tasarruf olmaz, kılçıklık yapmayın..

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  Bi mukabil

  Cevapla
 7. 1 sene önce

  Ülkemizde Kamu Kurumlarında ve Bağlı Kuruluşlarda
  Ülkemizin vergileri tarumar ediliyor.
  Denetim,Şeffaflık hesap sorma yok.
  Yağma düzeni sürüyor.
  Vatandaşlar çarşı Pazardan ucuz tapon ve çürük malları almak zorunda.
  Gidişleri ve hesap sorulmaları İNŞALLAH TEZ OLUR.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!